reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Aga
Dokładnie też czytałam o takich kuracjach żeby łączyć mleczko z pyłkiem (rano mleczko - wieczorem pyłek).

Strawbelko. Za pierwszym razem jakoś w czerwcu zaczęłam i 12 lipca miałam ostatnią miesiaczke:) po poronieniu w sierpniu - odczekałam jeden cykl - ale brałam mleczko + inofem, i w następnym udało się.....

Ja wiem, że to mógł być przypadek, ale po tak długim nie zachodzeniu to są moje niezbędniki:)
 
reklama
Aga
Dokładnie też czytałam o takich kuracjach żeby łączyć mleczko z pyłkiem (rano mleczko - wieczorem pyłek).

Strawbelko. Za pierwszym razem jakoś w czerwcu zaczęłam i 12 lipca miałam ostatnią miesiaczke:) po poronieniu w sierpniu - odczekałam jeden cykl - ale brałam mleczko + inofem, i w następnym udało się.....
??? Lumia w takim razie ja od jutra zaczynam obowiazkowo!!!
 
Lumia a jak ja biore euthyrox rano na czczo, to to mleczko jak brac bo tez trzeba na czczo.
Moge euthyrox, za pol godz. mleczko i za pol godz. sniadanie?
 
Kurcze , nie wiem bo sama nie mam euthyroxu, ale chyba najpierw wzięłabym mleczko, a później euthyrox;)
Mleczko dajesz pod język:)
 
Ja bralam inofem 2 duze opakowania, chyba 3 mies. Bralam bo tam chyba 45 sztuk a ja bralam 2 saszetki dziennie, mi nie pomogl, ale moze dluzej musialabym stosowac. Jedyne co to sluzem plodnym mnie zalewalo, ale nie wiem czy od tego.
 
Strawbelko,
Chyba coś w tym jest - bo ja też miałam dużo śluzu - jak nigdy przedtem:)
Ja biorę mleczko w postaci płynnej:) ten pod język:)
 
Strawbelko,
Chyba coś w tym jest - bo ja też miałam dużo śluzu - jak nigdy przedtem:)
Ja biorę mleczko w postaci płynnej:) ten pod język:)
Lumia ja narazie sprobuje to liofilizowane bo tez go chwala. To Twoje, to chyba 100ml sloiczek kosztuje ze 170 zl. A ja juz tyle kasy wydaje na te wlewy, leki i lekarzy, teraz jeszcze ta droznosc prywatnie chce zrobic, bo chce szybko zeby cykl nie przepadl. Juz oszczedzam na czym sie da, moze nie powinnam, ale nie wiem czy i tak w koncu na tym in vitro sie u mnie nie skonczy.
 
reklama
Czytałam kilka artykułów na temat badań nad inofemem i wynikało, że najlepsze efekty są po pół roku stosowania. Mi się też wydawało że nie działa , a zaszlam dopiero po 8 miesiącach stosowania , o potem po 3 miesiącach kolejny raz. A mleczko pszczele też sobie zafunduje.
 
Do góry