reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie mleczko pszczele ale pyłek pszczeli ma najwięcej właściwości. To nic innego jak odchody pszczół . Mama mi kupuje w sklepie pszczelarskie trzy łyżeczki dziennie. Moja ciocia jest farmaceutą i podrzuciła mi kilka artykułów na ten temat.
Ja wlasnie slyszalam ze to mleczko pszczele jest najlepsze na plodnos. Ale moge sie mylic oczywiscie, bo sie nie znam, tylko czytalam o tym;)
 
reklama
Robiłam ostatnio porządki i mam do oddania w dobre ręce: clexane 0,4 trzy opakowania i estrofem 2 mg 5 opakowań. Clexane będę brać większe dawki a estrofem na szczęście już mi nie jest potrzeby:biggrin2:
 
Strawbelko,
Dokładnie:) Wiem, że to mógł być przypadek, ale wcześniej starałam się chyba ok 7-8 miesięcy i nic. Włączyłam inofem i mleczko i zaskoczyło dwa razy. Tylko szkoda,że nie na 9 miesięcy....;(


Aga
A ile byś chciała pieniążków:) za clexane?:)
 
Robiłam ostatnio porządki i mam do oddania w dobre ręce: clexane 0,4 trzy opakowania i estrofem 2 mg 5 opakowań. Clexane będę brać większe dawki a estrofem na szczęście już mi nie jest potrzeby:biggrin2:
Aga
Zastrzyki możesz dzielić .Robić jeden i drugiego pół - jeżeli będzie dawka 0,6 .
Nic się nie zmarnuje
 
Lumia a po jakim czasie od przyjmowania mleczka zaskoczylo?
Ja tez o nim czytalam same pozytywy, tenvplynny najlepszy ale tez mega drogi. Dobry tez podobno jest royall jelly, czy jakos tak w kapsulkach.
 
Pyłek pszczeli że względu na dużą zawartość kwasu foliowego jest polecany babeczkom po poronieniach. Czytalam przed chwilą artykuł gdzie polecano łączyć oba preparaty.
 
Pyłek pszczeli że względu na dużą zawartość kwasu foliowego jest polecany babeczkom po poronieniach. Czytalam przed chwilą artykuł gdzie polecano łączyć oba preparaty.
Aga moze i masz racje ale ja tak jak Lumia zostane przy tym mleczku bo jakos bardziej do niego jestem przekonana, tylko juz nie wiem kiedy go brac bo tyle juz tego jem. Kwas foliowy to i tak biore metylowany i zwykly 10.
 
reklama
Do góry