reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mnie endo mowil, ze teoretycznie moze to byc przyczyna poronien, ale raczej wysokie tsh ma wplyw na wady u dzidziusia i trudnosci z zajsciem w ciaze. Wszyscy ginekolodzy naciskaja, zeby bylo 1-1,5 i tego sie trzymam.
 
reklama
Dziewczyny , jaką miałyście pierwszą betę hcg w ciążach straconych. Pisałam o tym wczoraj z Plastulinką, bo przeczytałąm na necie ciekawy artykuł że niska beta na początku tzn. tak po terminie @ może przepowiadać utratę ciąży. Ciekawa jestem czy u Was to się sprawdziło, bo u mnie jak najbardziej. W ciązach biochemicznych beta niziutka: 114, 35 i 25 w ostatniej i chyba coś w tym jest, niby piszą że ważniejszy jest przyrost niż wielkość hcg ale ja w prawidłowych ciążach miałam betę powyżej 2000 na tym samym etapie.

Możecie sprawdzić swoje wyniki?
 
Ja betę robiłam zwykle później bo koło 6 tygodnia i wysoka jej wartość nie gwarantowala poeodzenia. W biochemicznej badała między 5 a 6 tc i byla ledwie 130.
 
Dziewczyny , jaką miałyście pierwszą betę hcg w ciążach straconych. Pisałam o tym wczoraj z Plastulinką, bo przeczytałąm na necie ciekawy artykuł że niska beta na początku tzn. tak po terminie @ może przepowiadać utratę ciąży. Ciekawa jestem czy u Was to się sprawdziło, bo u mnie jak najbardziej. W ciązach biochemicznych beta niziutka: 114, 35 i 25 w ostatniej i chyba coś w tym jest, niby piszą że ważniejszy jest przyrost niż wielkość hcg ale ja w prawidłowych ciążach miałam betę powyżej 2000 na tym samym etapie.

Możecie sprawdzić swoje wyniki?
Ja miałam niskie bety w 3 ostatnich ciążach. W pierwszej wszystko szło prawidłowo...
 
U mnie bywalo dziwnie. W jednej ciazy w terminie @ mialam bete 5, ale potem rosla i dotrwalismy do pecherzyka widocznego. W osttaniej w terminie @ mialam ponad 80, ale rosla zle i podskoczyla tylko do 120. Takze roznie moze byc.
 
Hejka,ł
ooooo matko od początku lipca mnie nie było. Przepraszam. Wszystko przeczytałam. Bardzo dużo tego:)
gratuluję wszystkim mamusiom:)
Iris- Monika skradła moje serce:)
esperanza- uryczałam się przy Twoich przejściach. Tak się cieszę, że już lepiej. Trzymam kciuki mega, mega mocno.
nafoczka- nie wiem jakie masz AMH ale decyzję o laparoskopii należy przemyśleć:)
Goooooosia- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak przeczytałam wieści od Ciebie to banan nie schodzi mi z ust. Wiesz, że biegunki miałam po encortonie takie, że od klopika odejść nie mogłam. Tsh też nagle miałam niskie. Jakoś 0,35 i tak do końca ciąży i wszystko ok z Kluskami. Oprócz tego, że mega Łobuzy:)
Witam się z wszystkimi, których nie znam:)
Nutka, Apolinka co tam u Was?
Lilia- witam Cię u Nas. Mam nadzieję, że będzie Ci tu dobrze:)
raptusku- wózek wybrany? Wiem jaki kłopot jest z bliźniaczymi dlatego pytam:)

Kaira, Misiejku,Nelli,Alokin- wróciłyście do pracy? Jak Łobuzeria? Moje Kluski w piątek kończą roczek. Takie są Łobuzy, że hej:) a kumate i cwane:) aż trudno uwierzyć.
 
reklama
Do góry