reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Karpidlak to super wiadomosci. Bedziesz miec spokojna glowe.

Gosiu to maluch super rosnie. Co do wloskow to mi na pewno sciemnialy na twarzy ale nawet nie laczylam tego z encortonem tylko ogolnie z ciaza. Generalnie zaczynam 17 tydzien i jestem w trakcie schodzenia ze sterydu. Jeszcze tydzien bede brala 5mg i finito.
Tsh tak jak Ania mialam niziutkie- kolo 0,02 ale moj dr stwierdzil, ze to zupelnie normalne w 1 trymestrze, z reszta miescilam sie w specjalnych normach laboratorium dla ciezarnych. Teraz bede powtarzac i mam nadzieje, ze poziom wzrosnie.

A na koniec wrocilam do pracy i przypomnialam sobie jakie to meczace;)

Buziaki dla wszystkich.
 
reklama
Doris, ciężko trzelić z dawką. Ja zaczynałam od 4,2 i endo najpierw kazał brać 50, po 6 tygodniach powtórka, praktycznie zero efektu, zwiększył do 50/75 i wynik idealny. A teraz znowu trochę za dużo i eksperymentuję z 5x75 i 2x50.

Karpidlak, nie wytrzymałaś, ale efekt jest super - spookojna mama :)

Gosia, dzięki za pamięć, wynik jutro. Mam okropnego stracha.
 
Doris..Ja zaczęłam branie leku jak wysz£o że moje tsh to 5 .Biorę pon.-czw.50 mg a piątek - niedz.25 mg.
Doris a ty brałaś już ten lek czy pierwszy raz ci tak wyszła tarczyca?

Karpidlak ale super!!
 
Arda...dziękuję za info. Wezmę od jutra 50

Susana...nie, ja miałam zawsze tsh w granicach 2. A teraz prawie 4

A tak poza tym kiepsko się czuję ostatnio....
 
Doris tak jak Arda mówi po 6. tygodniach.brania leku trzeba powtórzyć badanie i zobaczyć czy spadło.Mnie po 4 tyg ani drgnęło .Dopiero w 6 tygodniu brania tej samej dawki spadło .
 
Generalnie najlepiej zacząć od małej dawki i co 6 tygodni sprawdzać efekt, bo jak jedna osoba zareaguje na 25 tak inna dopiero przy 75.
 
W pierwszych ciążach tsh mi nir wzrastało ale w przedoststniej mialam lekko powyżej 2.5 a w oststniej biochemicznej 4. Moze i ma to jakieś znaczenie. Teraz chodzę do endo i chce zejść na stałe poniżej 2 bo poki co to nie schodzi.
 
reklama
Ja po pierwszej poron.ciąży sprawdziłam tsh i było 5.
Poronienie zwaliłam na tsh.Wyrównałam je i przy następnej ciąży było 1,5.
Niestety to nic nie dało bo i tak ciąża obumarła. No i jestem tutaj...
Bardzo ważne żebyś brała tabletkę rano na czczo , 30 minut przed śniadaniem
 
Do góry