reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny umowilam się do Dubrawskiego. Boję się ryzykować kolejny raz. A tak właściwie to mój mąż powiedział że nie chce kolejny raz próbować w ciemno. Powiedział mi wczoraj ze chce żeby to była nasza ostatnia próba przed wizytą w OA. I ze nie chce mnie już widzieć ciągle smutnej i zaplakanej. Może leczenie będzie kosztowne ale przynaniej będę wiedziała na czym stoję. Z Litmanowicza rezygnuje bo w tym miesiącu jedzie na urlop a ja nie chce czekać kolejnych miesięcy.
Mała czarna- ja też proponuje wizytę u lekarza najpierw. Do Dubrawskiego jest bardzo krótki czas oczekiwania. Pani z recepcji powiedziała że może być nawet dziś. Umowilam się na czwartek.narazie nie robię żadnych badań.
Dziewczyny od Dubra- te badania które zleca można robić tego samego dnia U niego w gabinecie czy trzeba się umawiać?Od razu na pierwszej wizycie da skierowanie, bo słyszałam różne info na ten temat
 
reklama
I Hej

PLASTULINKA.... TY tracilas tak jak ja wczesne ciaze. Czy możesz napisać mi jak wyglądała Twoja beta w poszczególnych ciazach? Bo u mnie po przeanalizowaniu we wszystkich ciazach biochemicznych testy były bardzo blade a beta dość niska, 114, 35 i 25 w ostatniej. Wszystkie bety badane około 17 dpo a w ciazach w prawidłowych beta w tym samym czasie powyżej 2000.

Pozdrawiam całą Resztę Dziewcząt. Potem napiszę wiecej, bo w pracy jestem teraz
 
Doris- też od początku bhcg bylo za niskie.W 2 ciazy w 21dpo miałam 500 a powinno być powyżej 1000. W kolejnej ciazy w 17 dpo było 127. 3 ostatnie ciaze w 16-18 dpo miałam do 200bhcg.
 
Czyli tak jak u mnie niska beta na samym początku nie przepowiadala niczego dobrego. Pytałam Ciebie bo ostatnio przeczytałam na necie ze podczas jakis badań gdzie kobiety traciły ciaze na samym początku tak do 6 tc beta była niska. Niby w normie ale w dolnej granicy. u mnie To.się sprawdziło. Bladziutkie testy ciążowe. Beta niska. A w prawidłowo przebiegających ciazach beta na tym samym etapie ponad 2000.

Dowiedziałam się także, ze ciaze biochemiczne nie są zaliczane do takich typowych poronien gdyż zdarzają się często i nie mają wpływu na przebieg każdej następnej ciazy. Trzeba po prostu próbować dalej.
No ja próbuje....zobaczymy co będzie dalej.
 
Jak chcecie iść do Dubra I zacząć od razu od badań ( weżcie gotówkę bo kartą nie można)to iść albo w 21 dniu cyklu .( robi wtedy większość badań ) lub w miesiączkę( miedzy 1 a 4 dniem cyklu) robi wtedy usg i określa amh. - po pobraniu krwi.W tych dniach jak będziecie zaoszczędzicie kosxt jednej wizyty bo i tak kaźe wam przyjść w dniach o których mówię .Na 1 wizycie jest wykład tylko z genetyki .Zadnej rozmowy.Ja na 1 wizycie byłam w miesiączkę więc parę badań można od razu.
Mała czarna on ci żadnego badania nie zaliczy .Ja poszłam z teczką badań ( za parę tysi) wziął ją do przejżenia a na następnej wizycie dostałam zlecenie na zrobienie wszystkich od nowa u niego!!Wyciąganie pieniędzy.

Plastusia .Ty nigdy nie miałaś czyszczeń.(Nie chcę cię ranić.ani żebyś mnie żle nie zrozumiała )Przecież nigdy nie próbowałaś na sterydzie .Co ci sZkodzi?Może spróbj .Jak chcesz to ci encorton podeślę.Będę w czwartek u lekarxa to poproszę o receptę.
 
Czarna.Mala....ja nie pomogę bo nie chodzę do tych lekarzy.

PLASTULINKA... A na testach tez miałaś jasne kreski? Bo niby testy mają czulosc średnio 20-25 ale kreski są slabiutkie przy takich betach do 100

Susana...czy Twój lekarz przepisuje bez problemu recepty? Bo ja też potrzebuje encorton A mój gin niechętnie wypisuje. Potrzebuję tez clexane i gluco
 
reklama
Do góry