reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wójtowicz jak ma na imię, jest z Warszawy?
Jeśli chodzi o robienie badań na własna rękę: nie rób bo bardzo ważny jest dzień cyklu w którym się wykonuje badanie a część badań można zrobić kilka tyg po poronieniu bo inaczej może wyjść zafałszowany wynik np .NK mi kazano zrobić 3 mies. po poronieniu
Idż do Dubrawskiego on Ci napisze co i w jakim terminie robić, to są kosztowne badania, po co robić je 2 razy.
 
reklama
Dziewczyny był tu chyba parę razy poruszany temat hemoglobiny ale nie mogę teraz znaleźć czy lepiej jeśli ona jest w dolnej czy górnej granicy normy?
Czy coś pomieszałam i to nie ona miała duże znaczenie:)?
 
Kinga najważniejsza ferrytyna.Ja biorę żelazo ( sorbifer ) bo miałam niską ferrytynę.. przy dobrej hemoglobinie.
A może ci chodziło o homocysteine?
 
Dzięki Susana, tak właśnie mi się wydawało że coś mi się pomieszało:)
Pomyliła mi się z homocysteiną, ale homocysteiny nie badałam więc pytanie nieaktualne:)
 
Witajcie:-) Dziś otrzymałam telefonicznie wynik amniopunkcji prawidłowy kariotyp, potwierdziła się płeć, chłopczyk. Bardzo się ciesze, myślałam że będe czekać do 5 tygodni, duży stres, a tu czekałam 3 i się doczekałam. Jeszcze tylko połówkowe 17 listopada.Oby wszystko było ok to wreszcie odetchnę całkowicie. Pozdrowionka pa
 
Aniu - Super wiesci:) Gratuluję chłopczyka.
Pójdę na wizytę do Dubrawskiego.Jeśli się okaże że ostatnie krwawienie będzie srodmiesiecznym to w czwartek będzie akurat 21 dzien cyklu. Jeśli to był okres to poczekam jeszcze 10 dni. Może choć trochę uda mi się porobić tych badań. Ja bardzo bym chciała spróbować z encortonem. Zadecyduje po wizycie u Dubrawskiego
 
Ania, super, ciesze sie, ze wynik dobry. No i gratuluje chlopczyka :)

Plastulinka, ciekawa jestem co Ci zaleci Dubrawski. Daj koniecznie znac :)
 
reklama
Hj, Ania super.
Byłam u Wójt. Mariusza. Przejrzał moje badania, zlecił tylko brakujące, których nie miałam i trafił: insulina, mthfr, d3. Nie wiedział, że mam utajony stan zapalny - tu tylko biopsja wyjaśnia i jak tego nie wyleczę, to nic nie pomoże. Nie robi problemów z receptami. Chciałam intralipid i dostałam. Mówił, że niepotrzebnie się szczepiłam - nie popiera tego. Żałuję, że nie ma takiego lekarza u mnie. Plastulinka - dlaczego już OA? Przecież jeszcze nie próbowałaś z lekami. Na pewno Ci się uda!
 
Do góry