reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris moja ginka po 2 poron.dała mi encorton .powiedziała że to ostatnia szansa na nim i ona więcej nic oprócz tego nie wymyśli .zaproponowała też wlewy.Ale ja wybrałam najpierw steryd.Metforminę też mi daje na noc bo cukier rano miałam 107 a teraz po metforminie po 3 mies 90 jest.Przepisuje mi recepty bez problemu nawet nie muszę iść na wizytę tylko piszę jej smsa że cos mi brakuje.Potem odbieram naszykowaną receptę u rejestatorki.Jest to bardzo uczciwe z jej strony .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzisz a mój gin niestety rozkłada ręce :-/ mówi ze mam próbować dalej albo jechać do Łodzi do Maliny. Leki przepisuje niechętnie i nie bardzo mam ochotę tam chodzić i się prosić
 
No i to wyciąganie kasy od pacjentów...bardzo mi się to niepodoba [emoji35] trzeba być bogatym, żeby mieć to uoragnione dziecko :( mam chyba jakiegoś doła i najchętniej rzuciłabym się pod pociąg [emoji37] coś mi się wydaje, że muszę zbierać kasę na Malinę...
 
Plastulinka ja też chodzę do D. Faktycznie tak jak pisze suzana badania robi się na poczatku cyklu i ok 21 dc. Ja też poszłam z teczka badań ale mnie w zasadzie wszystko zaliczył a jedynie uzupelnialam te których faktycznie nie miałam. My uzupelnialismy najpierw podstawowe badania np histero i hormonalne bo nigdy nikt mi ich nie sugerował by je wykonać. Można robić od razu badania szczegółowe ale chciał najpierw podstawowe by wykluczyć tam problem nie wchodząc w koszty. Chociaż my ostatecznie zrobilismy wszystko co zaproponował. Czyli opcja max.
 
A szczepienia u Dubra będziesz miała? Czy w jakiejś innej placówce ? Te szczepienia to się limf.męża robi?
 
Szczepienia robi jakas dr w klinice renesansowej w warszawie. Nie pamiętam teraz nazwiska. Tak to są szczepienia limfocytami męża.
Po miesiącu 2 dawka i rozpoczynamy cykl staraniowy. Przy dobrych wiatrach w styczniu testujemy :-)
 
reklama
Do góry