reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

reklama
Szkoda, ale słyszałam o tym zaraz na początku ciąży, ale wtedy mówiło się o remoncie. Nie znaleźli na niego kasy, więc likwidują. Szkoda, bo gdybym miała mieć drugie dziecko to tam bym chciała rodzić. Dobrze, że chociaż do końca roku jest oddział.
 
Ja rodziłam w starym miejskim i moja koleżanka kiedys tez-chwaliłyśmy obie.ale teraz moja koleżanka(ta sama:) ) rodziła w Policach i mówi ,ze super,opieka pierwsza klasa latają kolo ciebie i w ogóle mówiła ze chyba jeden z najlepszych szpitali.w zdrojach odsyłają bo niby malo miejsc jest-zawsze pełno rodzących. na pomorzanach rodzila druga i tez bardzo zadowolona byla. jak zawsze wszystko w centrum likwidują:( prawdziwe zadupie sie robi:(((
 
Ewon ja też pierwszego bąbla rodziłam w miejskim i po Twoim suwaku widzę, że chyba raptem dwa miesiące przez Tobą ;) Byłam zadowolona, szkoda że już nie ma tego szpitala. Pomijając sentyment - obsługa i opieka była calkiem niezła.
 
No wlasnie tez mam dylemat nad porodowka :) mam termin na 4.04.14 mialam rodzic w wojskowym bo mam blisko i slyszalam dobre opinie a teraz jak zamykaja to jestem w kropce...Zdroje odpadaja bo za daleko...pierwsza corcie rodzilam w Berlinie a tu mam pustke w glowie hehe
 
Hejka:)
jestem nowa :) jestem obecnie w 37tc ciąży i zastanawiam się nad szpitalem na pomorzanach lub zdroje .Mieszkam obecnie na pomorzanach ale czytam opinie i jakoś mnie odraża nie wiem czemu;/ w 2010 roku rodziłam w zdrojach i jestem mega zadowolona :) ale wiadomo teraz może byc inaczej i mogę nie zdążyć do zdroji .Czy któraś z was rodziła nie dalekim czasie na pomorzanach ???
 
reklama
Marika ja rodziłam na Pomorzanach rok temu - nie wiem czy to jest dla Ciebie niedaleki czas? ;-) Jak coś, to pytaj, chętnie się podzielę opinią, chociaż już na tym wątku pisałam jakie jest moje zdanie.
 
Do góry