reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

no jak ja byłam na wizycie trea zu mojej ginki to poiwedziała że teraz wszystko się zmieniło nowy cały personel wszystko wyremontowane jutro idę zobaczyć jak to wszystko wygląda o ile się odbędzie te zwiedzanie zobaczymy ale i tak napiszcie te które rodziły co i jak bo bym nie chciała pojechać do zdroji i żeby mnie odesłali gdzie indziej z powodu braku mijesc bo tam to jest naparwdę oblężenie
 
reklama
Marika jak rodziłam (Pomorzany) to była ze mną jedna dziewczyna, którą właśnie odesłali ze Zdrojów, bo tłok.
Z Pomorzan byłam b. zadowolona, więc jeśli teraz mieli jakiś kapitalny remont, to tylko musi być lepiej.
 
Na Pomorzanach personel raczej ten sam, bo dzisiaj mijałam na korytarzu 'znajome' twarze. Co do remontu to na pewno łazienka z prysznicami została zrobiona. Nie ma 'cerat' tylko ładne szklane drzwiczki do każdej kabiny. Nie wiem jak z toaletami, bo tam nie zawitałam ;-) (moja ciekawość zagnała mnie tylko do pryszniców :-D)
 
a co robiłaś tam że byłaś hehehe jak można spytać? no zobaczymy jak właśnie się szykuje na zwiedzanie obadam sprawę jejej i napiszę wam jak wrócę :)
 
Witam,jestem tu nowa.Obecnie kończę 27 tydz,i zastanawiam się nad szpitalem w Policach,czy ktoś wie jak tam jest,jakie warunki,co trzeba zabrać dla dziecka?
Pozdrawiam :-)
 
no i byłam na tym zwiedzaniu i jakoś mnie nie przekonało to wszystko widziałam sale do cięcia ,salę porodową ta największą ,tą z wanną nie zobaczyłam bo akurat była rodząca no i sale poporodowe dwie 3 osobowe widzieliśmy bo reszta była zajęta przez pacjentki ale tak jakoś dziwnie łazienkę też widziałam i ładnie wyremontowana ale wc nie widziałam
 
nie jestem jakoś przekonana do pomorzanan zobaczymy jak akcja się rozpocznie jak będzie trzeba to urodzę a jak nie to jadę na zdroje :)

ps. jak wstawiacie suwaczki????
 
Obalam to co napisała jedna z Was, że podobno w Zdrojach wpuszczają tatusiów na cc :eek: mój musiał grzecznie siedzieć i czekać na maluszka w sali porodowej (wcześniej spędzilismy tam jakies 2 godziny przygotowując się do operacji)- akurat była wolna. Położna przyniosła mu synka i przy nim go mierzyła, ważyła, jeszcze instruowała jak najlepiej zrobić zdjęcie :-D a potem dała mu go w ramiona i sama strzeliła fotkę! Nikt nie proponował mu ,,asystowania" przy cc (chyba nawet od razu powiedzieli że nie ma takiej opcji- nie pamietam)

Przeczytałam wcześniejszą zażartą dyskusję na temat porodówek. Zdziwiło mnie, że kobiety które zwracają uwagę na wyglad szpitala są paniusiami, które myślą o sobie a nie o zdrowiu dziecka :szok:WTF?!!! Ja wybrałam Zdroje bo mają najlepszy sprzęt do ratowania noworodków i właśnie z myślą o dziecku podjęłąm tę decyzją. W razie w. Druga sprawa to czystość w szpitalu ma wpływ na ewentualne przeniesienie zarazków, baktrii na dziecko. I tak, salowe są właśnie od tego żeby dokładnie sprzątać. Nie chodzi o to że nie poczuwam się do sprzątania po sobie bo to normalka. W Zdrojach panie salowe przychodziły z tego co pamiętam 2 razy dziennie, myły podłoge raz dziennie, łazienkę tak samo! A czasami jeszcze wpadały sprawdzić czy jest papier, mydło. Moim zdaniem takie standardy higieny to w tych czasach powinnny być czymś normalnym, a nie wyjątkiem. W dodatku te panie były mega miłe, zawsze z uśmiechem , dzień dobry, do widzenia.
 
reklama
Dla mnie liczyło się to jaką będę miała opiekę dla dziecka i samej siebie, raczej nie zaliczę się do paniuś, bo Wojskowy wyglądem nie powala ;)
Pani przychodziła dwa razy posprzątać na sali, opieka dla nas była rewelacyjna. Szkoda, że zamykają oddział, bo myślałam że kiedyś drugie dziecko też tam pojadę rodzić. Zdroje to świetny szpital, tylko szkoda że tak często odsyłają :/
Aa i z Miejskiego prawie cały personel do Wojskowego przeszedł, na porodówce obgadałam z paniami temat :D
Na Pomorzanach znajoma rodziła i była zadowolona.
Zdania są podzielone, najlepsze wyjście to przejechać się po szpitalach i zobaczyć który przypadnie nam do gustu.
 
Do góry