reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

nie zgadzam sie troche poniewaz skoro mamy wybór to czemu mammy nei kozystac z udogodnien? wszedzie znajdzie sie jakis incydent , w policach dzieci podmienili w zdrojach polozna maial sliskie rece co nei znaczy ze ta np. na pomorzanach by nie maila sliskich rąk , a mi nie zalezy na tym zeby na demna personel latal po porodzie bo nie jestem zielona i sobie potrafie z dzieckiem poradzic a sory jak mam do wyboru na pomorzanach lazienke z jedna toaleta wiecznie w krwi i zajeta i zeby siusNAC SOBIE TRZEBA PRZEJSC CALY KORYTARZ A ZDROJE W KTORYCH MAM LAZIENKE W POKOJU DO UZYTKU DWOCH KOBIET TYLKO I WYLACZNIE TO WYBIERAM ZDROJE :).
 
reklama
To dla mnie jednak liczyło się bezpieczeństwo moje i dziecka, a nie łazienka, ale jak to mówią każdemu według potrzeb. Pomorzany nie mają dobrej opinii, ale w dwójce nie ma się pewności, że współlokatorka nie zbryga krwią łazienki i jej tak nie zostawi, w końcu nie wiemy na kogo trafimy.

Jeśli tak bardzo dbasz o wygody to może prywatne centrum porodowe? Nie dawno otwarte, cholernie drogo, ale jaki luksus podobno. Moja położna tam bywa, mówi, że odpicowane lepiej niż Zdroje. Centrum Narodzin MAMMA - Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny w Szczecinie
 
a sory jak mam do wyboru na pomorzanach lazienke z jedna toaleta wiecznie w krwi i zajeta i zeby siusNAC SOBIE TRZEBA PRZEJSC CALY KORYTARZ A ZDROJE W KTORYCH MAM LAZIENKE W POKOJU DO UZYTKU DWOCH KOBIET TYLKO I WYLACZNIE TO WYBIERAM ZDROJE :).

Wszystko zależy od kultury ludzi. Ja nie spotkałam się z toaletą zabryzganą krwią. Ale nie mówię, że coś takiego nie występuje. Ale to świadczy tylko i wyłącznie o niektórych niechlujnych kobietach. I dobrze napisała Lilit - w Zdrojach też można trafisz na współlokatorkę brudaskę :-)

Jak ktoś ma ochotę rodzić w Zdrojach to proszę. Jeżeli to kolejne dziecko, wszystko się wie o pielęgnacji, karmieniu dziecka itp. to pewnie. Ja jednak bym się nie skusiła, i nie chodzi tu tylko o "śliskie dłonie".

Prawda jest taka, że jak człowiekowi coś się nie spodoba po raz pierwszy to znajdzie wszystko na NIE i na odwrót.

Dla mnie też w pierwszej kolejności najważniejsze zdrowie dziecka, moje zdrowie i atmosfera panująca wokół. Wygodę mam w domu.

Lilit to centrum narodzin jest świetne. Ach :cool2:
 
Ja leżałam na patologii i rodziłam na Piotra Skargi - kibelek jeden - dwie kabiny i dwa prysznice. Wszystko zależy od człowieka - były dni, że toaleta czyściutka, posprzątana, a były i takie, że zakrwawione gacie leżały w kabinie prysznicowej na środku, bo się paniusi nie chciało po sobie sprzątnąć, a mąż się brzydził dotknąć. Salowe nie są od sprzątania po nas, bo nas kultura obowiązuje - one wykonują swoje obowiązki i sprzątanie cudzych gaci bądź wkładek to dla nich żadna radocha. Widocznie w Zdrojach to się nie zdarza, bo tam sama "Elyta" i nie krwawi, nie brudzi i ma własną salową do dyspozycji.

mama.poli - ja bym od 5 do 6 tys. nie wydała na poród - wolałabym to wydać na wyprawkę. Niby tacy lekarze super, a o żadnym nigdy nie słyszałam, mimo, że ostatnio mam same ciężarne, bądź świeże mamusie wśród znajomych (jakiś wysyp ;) ).
 
Halo halo Panienki, chyba się zapominamy. Nikt nikogo tutaj nie szykanuje, nikt nie chce nikomu zrobić na złość. Więc spokojnie z tym wyrażaniem się o szpitalu per "ścierwo". Każda z nas ma wolny wybór, każda rodzi tam gdzie chce. Forum służy tylko do wymiany opinii i doświadczeń, a nie do rzucania błotem w siebie.

Lilit podoba się Wojskowy, Bluelovi Zdroje, a mi Pomorzany. I coś w tym złego? Nie, bo każda oczekuje czegoś innego od szpitala. Więc myślę, że pora skończyć tą dyskusje, bo zaczyna być niemiło. Czekamy na kolejne opinie. Bluelovi jak urodzisz to daj swoją opinię o Zdrojach i już. Każda opinia się liczy, i ta pochlebna i nie.

Buziaki Dziewczyny!

PS. Mamma jest super. Gdybym spała na pieniądzach i nie miała co z nimi robić to naprawdę bym się skusiła na to Centrum. Może jakaś Mama co tam rodziła kiedyś się wypowie i powie czy faktycznie warto zainwestować!
Lilit, gdyby było Cię stać na wyprawkę za 6 tysięcy to pewnie i poród w takiej klinice nie byłby nadwyrężeniem domowego budżetu :-)
 
witam się i widzę że atmosfera stała się napięta...

bluelovi chyba nie ma się czym tak spiąć i tak każda wybierze co chce
u mnie właśnie 32 tc i jeśli po wizycie wszystko będzie ok z małą to zdecyduję się na wojskowy
3 tyg temu koleżanka rodziła w zdrojach (jako że ma najbliżej to zdecydowała się tam) na IP była koło 1.30 w nocy i nie bardzo chcieli ją przyjąć bo miejsc nie było ale okazało się że wody są lekko zielonkawe więc zdecydowali się jej nie odsyłać. Urodziła koło 7 rano a na sali poporodowej leżała do 15-16 bo nie było miejsc na salach. Jeśli chodzi i opiekę w czasie porodu to nie miała nic do zarzucenia położnym i lekarzom natomiast po porodzie opieka prawie żadna. Jest to jej pierwsze dziecko więc liczyła na odrobinę pomocy, jak poszła do położnej z zapytaniem czy to normalne że dziecko po jedzeniu jej się wiotkie robi i "odpływa" to ta stwierdziła że powinna się cieszyć że mała się najadła i poszła spać. Wypisali je po 2 dniach, następnego dnia miała wizytę położnej w domu i to ona zaobserwowała u małej dziwne objawy na które nikt nie zwrócił uwagi w szpitalu i wysłał ich na IP na konsultacje. Pojechali do zdroj ale okazało się "że reklamacji nie przyjmują" więc z noworodkowego poszli na neurologie pediatryczną i tam przyjęli ich zdecydowanie lepiej...okazała się że mała poza małymi problemami neurologicznymi nie potrafiła ssać dobrze i w ogóle nie jadła stąd była taką wiotka i nie można było jej dobudzić na karmienie....ale przez 2 dni nie było pani od laktacji a położne miały dużo pracy więc nikt nie zwrócił na to uwagi...

pewnie ile osób tyle opinii w jej przypadku ocena porodu ok natomiast z opieką okołoporodową słabiej ale tez nie ma się co dziwić przy takiej ilości pacjentek

a co warunków sanitarnych to niestety w żadnym szpitalu nie mamy pewności na kogo się trafi i czy ten ktoś będzie po sobie sprzątał...

A centrum MAMA boskie ale cena też niezła... może jak bym w totka wygrała to bym się skusiła a tak zostaje NFZ :-D

miłego dnia
 
tak jak chcecie to rodzice mnie tam nie stac na takie luksusy, a co do wojskowego to skoro tak dbacie o dobro i zdrowie waszych dzieci to wiecie ze tam nie ma sprzetu do ratowania noworodków? baa,polozna misiowa nad wami poskacze, zabiora dzidizusie na noc a jak sie cos zacznei dziac przy porodzie to nie zdaza wam uratowac dziewcka bo nie ma czym..
o tym co pisalam to bd sie tego trzymac bo ja nie potrzebuje zeby ktos nademna latal i pokazywal jak sie zmienia pieluche albo kapei noworodka tylko zeby wrazie co lezec w szpitalu w którym jest dobry sprzet a i w kazdym szpitalu mozna trafic na zla amiane takze zeczywiscie ...:)
a co do elity w zdrojach to takkkk:-Dtoaleta jedna na dwie a nie na 20 lasek i wiesz kogo mozesz ochrzanic jak zostwai ci zakrwawiony kibel...
co do sliskich rak to ciekawa jestem czy naprawde uwazacie ze to nei moglo by sie stac paniusi w tipsach np. z wojskowego? sory ja nei chcialabym miec badanego rozwarcia przez niekompetentna pielegniareczke która nie wie co to etyka ze podchodzi w tipsach do takiej pracy(kucharkom nei wolno ale poloznym jak najbardziej skzoda ze im diamenciki nei poodpadaly podczas porodu ):-D:baffled:
i dzieki za fachowe opinie o szpitalu ...hm

a jak ten kibelek w wojskowym moze zostac ubrudzony , tam swieci pustkami ;)
i slyszalam ze dzieczyny z patologi ciazy chodza palic do toalety , ja podziekuje za takie luksusy :)bo jak ktos ma wybur i wybiera najgorsze ścierwo w szczecinie to juz o czymś świadczy.

Największe ścierwo to bezwartościowe uwagi. Jeśli nie chcesz znać naszych opinii to po co wypowiadasz się na forum? Z resztą wypadałoby zadbać o kulturę wypowiedzi np. o znaki interpunkcyjne i ortografię i kilka innych rzeczy, o których mimo autokorekty nie pamiętasz. Leżałaś w wojskowym, Ty sama, a nie koleżanka, żeby mieć na ten temat zdanie? A ja mam porównanie, byłam i w Policach ( myślałam, że o mnie zapomnieli, bo nawet o ktg się musiałam upominać) i w Zdrojach (gdzie mnie nie przyjęto, bo mieli nad stan) i niestety mam coś do powiedzenia.
Do szpitala na Piotra Skargi nie przyjmą dziewczyny z komplikacjami, poniżej 35 tyg. ciąży lub innej, której nie mogą udzielić pomocy. O tym paniusia nie wie? No, nie, bo ją bardziej tipsy i toaleta interesują. Co ciekawe miałam klientki (zajmowałam się stylizacją paznokci), które są położnymi na innych oddziałach położniczych niż Wojskowy - Police i Pomorzany, jedna czy dwie ze Zdroi. Jeśli wolno, to dlaczego mają z tego rezygnować? Po za tym używasz strasznie dużo kolokwializmów - zapewne się nie orientujesz, ale tipsy to można kupić w kiosku lub hurtowni i sobie nakleić, bo to nazwa plastikowych, sztucznych płytek, które służą do przedłużania paznokci żelem/akrylem/combo. Obecnie się od tego odchodzi i stylizuje paznokcie żelem, akrylem lub metodą combo na formie, bądź robi manicure hybrydowy. Ot, troszkę wiedzy, żebyś miała na co pomstować.

mama.poli - Po pierwsze "panienką" w żaden sposób nie jestem - W pierwszym znaczeniu - nie dorabiam sobie jako d***dajka, w drugim znaczeniu - jestem mężatką, więc stan cywilny też nie pasuje (taki joke) :-)
Mniej więcej tyle wydałam na wyprawkę licząc wózek, łóżeczko i kołyskę, ciuszki, kosmetyki, butelki i inne szpargały, jak z mężem liczyliśmy to uznaliśmy, że chyba zwariowaliśmy, ale synkowi się nie żałuje, więc nie o finanse chodzi. ;) Natomiast nie mam zaufania do tego typu tworów, wolę sprawdzone i polecone przez inne mamy miejsca. Tam wg. ich strony tylko jedno dziecko się urodziło na razie...

Karoola - jeśli nie masz przeciwwskazań to polecam Wojskowy, jeśli nawet coś znajdą to zawiozą Cię już po przyjęciu na Pomorzany bądź do Polic. U mnie były problemy ze mną, Ksawciu był w 100% zdrowy, dorodny i nie było problemu ;) Ja miałam CC, więc na Zdroje bym się nie zdecydowała (tam podobno wpuszczają tatusiów na salę operacyjną, znajomej mąż widział całą operację i do tej pory ma lęki) ;)
 
Ostatnia edycja:
zawsze jak sie nie ma co napisac to trzeba zgonic na znaki interpunkcyjne i inee :))haha a widze ze tak zaciecie bronisz tych sztusznych paznokci ...haha kto ci powiedzial ze wolno:szok:wiesz co to etyka pracy?

Nie bede sie tu wysiłkowac bo nie umiesz nawet doczytac mojego posta :)
a tak wgl to po co mi piszesz ze na piotra skargi nie przyjma dziewczyny z komplikacjami przed 35 tygodniem??:szok:przecierz ja sie tam nie wybieram :confused2:
a paniusia to jestes taka nadąsana i skad wiesz ze ta polozna nei maial takich wlasnei tipsów z kiosku naklejonych na super glue ha! szkoda ze tobie taki nie rozdrapal szyjki do krwi...
i interesuje mnie ta cholerna toaleta o której tak zawziecie piszeszz bo żygac mi sie chce jak ty zachwalasz ten swoj wojskowy , dlaczego tam jest tak pusto? no dlaczego wytłumaczysz mi?/......:szok:
tam maja chój wielki i dwa babelki i ci dzieciaka nie uratują , to na tyle Zegnam , teraz mozesz sprawdzic moje bledy ortograficzne :)paa:-D
 
zawsze jak sie nie ma co napisac to trzeba zgonic na znaki interpunkcyjne i inee :))haha a widze ze tak zaciecie bronisz tych sztusznych paznokci ...haha kto ci powiedzial ze wolno:szok:wiesz co to etyka pracy?

Nie bede sie tu wysiłkowac bo nie umiesz nawet doczytac mojego posta :)
a tak wgl to po co mi piszesz ze na piotra skargi nie przyjma dziewczyny z komplikacjami przed 35 tygodniem??:szok:przecierz ja sie tam nie wybieram :confused2:
a paniusia to jestes taka nadąsana i skad wiesz ze ta polozna nei maial takich wlasnei tipsów z kiosku naklejonych na super glue ha! szkoda ze tobie taki nie rozdrapal szyjki do krwi...
i interesuje mnie ta cholerna toaleta o której tak zawziecie piszeszz bo żygac mi sie chce jak ty zachwalasz ten swoj wojskowy , dlaczego tam jest tak pusto? no dlaczego wytłumaczysz mi?/......:szok:
tam maja chój wielki i dwa babelki i ci dzieciaka nie uratują , to na tyle Zegnam , teraz mozesz sprawdzic moje bledy ortograficzne :)paa:-D


Zaleciało budką z piwem pani Karolino. Chyba nie bardzo matce dzieciom w ten sposób wyrażać się publicznie w internecie. Te wulgaryzmy proszę zachować dla swoich bliskich, my tutaj raczej w ten sposób nie piszemy i nie wiem jak reszta pań, ale ja sobie nie życzę takiego poziomu wypowiedzi w stosunku do mnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj przepraszam ale to ty mnie pierwsza nazwalas paniusia , nie ja ciebie a tak pozatym to nie widze zadnych innych nie przyjemnych słow skierowanych do cb :-D?
a jak tobie zalatuje budka z piwem to masz chyba jakies ciagotki...?
widzisz ja tylko chchialam opini o szpitalu w zdrojach a zamiast tego teraz ty sie uwzielas na ciezarna kobiete ,jestes naprawde good takich tu potrzebujemy :tak:naprawde jak masz ze swoim temperamentem problem to wykozystaj to w inny sposób a nie wyzywając się na dziewczynach :-D
Takze nastepnym razem jak jesteś tak nastawiona do każdej która wyraza swoje zdanie to daj sobie na wstrzymanie , bo ja naprawde nie przyszlam sie tu ani kłucic ani wymądrzac a ty nie jestes tu od tego zeby ludziom dogryzac za to ze piszą w pospiechu i robia błedy ortograficzne i interpunkcyjne, skoro taka jestes wyedukowana to czemu cie jeszcze nie ma na studiach psyhologicznych ?
bo te moje bledy to nie miały najmniejszego znaczenia w tym wątku :-D
 
Do góry