reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

reklama
Nie mam zamiaru, poziom jest żenujący i nic nie wnosi do tematu porodówek, więc te wycieczki osobiste ( o dziwo zgodne z moim wykształceniem) uznam za nic nie znaczące.
 
skoro moje wypowiedzi sa ponizej krytyki to po co się wtracasz zylciu? bo z tego co widze to ona mnie obraza ciagle nie ja ją :tak:
i tez mysle ze twoje oskarzenia w stosunku co do tematu nie mają nic wspolnego, np. moje błedy ortograficzne i obrazanie kogos ze zalatuje budka z piwem? hmm zeczywiscie nei ma co kontynuowac i zasmiecac wątku, widać niektórzy na bb wolą uskuteczniac swoje mądrości niż pomóc w wyborze szpitala :no:
nie ma problemu , a wiec skończmy już ...żegnam :laugh2:
 
Bluelovi pytałaś o zdroje, czy jest tam tłoczno. Ja rodziłam rok temu w czerwcu (dodam, że na Pomorzanach - polecam :) łazienek krwią zabryzganych nie było ;-)) i była ze mną w pokoju jedna dziewczyna, która chciała urodzić w Zdrojach, ale ją odesłano na Pomorzany. Jak przyjechała na porodówkę do Zdr., nie było wolnych miejsc. Czyli problem zatłoczenia w tym szpitalu nadal istnieje, nie sądzę również aby pora roku miała znaczenie (chyba że więcej dzieci rodzi się latem, nie znam statystyk).
 
O proszę :) Dodam jeszcze, że też byłam bliska decyzji porodu w Zdrojach (tam pracuje mój lekarz prowadzący), ale ostatecznie padło na Pomorzany, głownie ze względu na znieczulenie, na które się zdecydowałam :sorry2:
 
Dziewczyny piszemy o porodówkach i o swoich odczuciach!!! NIE ubliżajmy innym i nie oceniajcie innych .NIE używamy wulgarnych slow!!! !! od tej pory będę dawać ostrzeżenia !!. To jest forum dla wszystkich wiec szanujcie się nawzajem. Dziękuję :)

Wiadomo, ze każdy inaczej przeszedł poród i każdy inaczej odbiera pobyt w szpitalu.W zależności na jakiego lekarza czy pielęgniarkę trafił.Jedna jest zadowolona z danego szpitala a druga niestety nie. wystawiajcie opinie o szpitalach a nie o samych piszących.
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczyny :-)

Ja zdecydowałam się rodzić w Wojskowym. Wczoraj pojechaliśmy obejrzeć oddział i zobaczyć co i jak jako że termin coraz bliżej, przemiła Pani położna która nas oprowadzała i opowiadała przekazała nam smutną wiadomość że oddział funkcjonuje tylko do końca roku 2013... ja mam termin na październik więc się załapie ale wszystkim z terminem na 2014 rok zostaje wybór innego szpitala...
 
reklama
Do góry