reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodowka na Markwarta i Szpital Wojskowy

Nitka jak się czujesz? Jak dzieciątko? Dałaś radę? No na pewno dałaś - napisz że tak źle nie było bo ja jestem przerażona :) Teraz ja odliczam i czekam z niecierpliwością kiedy się zacznie... Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny,
04.05 ( 2 tygodnie po terminie) urodził się nasz kochany Filipek. Rodziłam na markwarta, opieka naprawdę rewelacyjna, miałam wywoływany poród, wszystko poszło szybko i sprawnie, położna cały czas była z nami i dawała przydatne wskazówki. W nocy (i nie tylko)jak już leżałam w sali z dzidzią i nie dawałam sobie z czymś rady dzwoniłam po położną, za każdym razem przychodziły i pomagały i to bez żadnych fochów(bo słyszałam że w innych szpitalach jest z tym problem). Przyznam się że trochę mnie umęczyły z karmieniem piersią, mały ssał a mleka w ogóle nie miałam i przez to maluszek był ciągle głodny.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe jak i obecne mamuśki:)
 
Gratuluję synka! Fajnie czytać takie informacje, dzięki za podzielenie się wrażeniami :) Też już bym chciała być po... Pozdrowionka
 
witam ja termin mam na początek czerwca i juz sama nie wiem czy wybrac dwójke czy markwarta ? syszałam ze w dwojce rowniez super warunki i opieka ?
 
Witajcie dziwczyny!! Ja urodziłam córkę 4 marca właśnie w MSWiA. Gorąco wszystkim polecam tą porodówkę. Opieka super. Nie miałam swojej położnej. Ale pani Ania, która rodziła ze mną okazała się super babką. Wszystko spokojnie tłumaczyła i dawałą rady. Lekarz, który był z nami też suprer. :tak: Trafiłam na super ludzi. Porodówka śliczna. Panuje tam miła atmosfera. Wszyscy miło zwraają się do siebie i tak samo do pacjentek. Sama osobiście znieczulenia nie miałam. Moja koleżanka, która tam też rodziła zdecysowała się na nie ale nic jej nie pomogło i czuła ból jak przy normalnym porodzie. Szwy miałam założone rozpuszczelne ale i tak część się nie rozpuściła i położna mi ściągała. Naprawdę polecam MSWiA wszystkim dziewczynom, które jeszcze się zastanawiają. Pozdrawiam i życzę tak udanego porodu jak mój.:tak:
 
reklama
Hej!!

Ja też zamierzam rodzic na Markwarta. Termin mam na 10 sierpnia, z usg na 4 sierpnia. Trochę nas w tym terminie będzie, fajnie byłoby sie poznać.
Pozdrawiam i gratuluję już świeżo upieczonym mamom:)
 
Do góry