reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodowka na Markwarta i Szpital Wojskowy

reklama
Hej dziewczyny właśnie się dowiedziałm, że ta porodówka na Makwarta jest bardzo dobra znajoma rodziła przed paroma dniami i miała cesarke więc zdąrzyła poznać cały personel i nie może się nachwalić wszyscy są tam przyjaźnie nastawieni do rodzącej jak i jej maleństwa. A poza tym mają swoją stronę i tam jest wszystko bardzo dobrze opisane co i jak. Na początku chciałam rodzić w 2 ale teraz się zastanawiam i raczej wybiore Makwarta. Pozdrawiam
 
Witajcie.
Ja właśnie wczoraj wróciłam z Markwarta, gdzie 8 kwietnia urodziłam synka:). Szczerze moge polecic ten szpital. Personel naprawde bardzo miły i pomocny. Tym bardziej,że ja nie miałam ani swojej poloznej ani lekarza, a zajeli sie mną naprawde super:) Jeszcze raz polecam.
 
Witajcie właśnie wróciłam od lekarza i dostałam nakaz lerzenia bo mam silna anemie. Jestem w 32 tyg. ciąży a mały jest już ułożony głową do dołu. Macie jakieś sposoby na zwiększenie żelaza. Które mogłabym zastosować oprócz lekarstw które mi zapisał lekarz. Pozdrawiam
 
A ja mam pytanie co do Markwarta - czy tam jest płatne znieczulenie przy porodzie? Jeśli tak to ile? Ja jestem dopiero w 14 tyg ale mam zamiar rodzić w MSWiA bo moja lekarka prowadząca właśnie założyła ten oddział i chwali.
 
dziewczyny rodzące na Markwarta mam pytanko:jakie zakładają tam szwy....rozpuszczalne czy te do zdejmowania?
i co musi miec ze sobą tatuś, który uczestniczy w porodzie rodzinnym?
 
Cześć Dziewczyny. Znieczulenie kosztuje 300zł, dostępne przez cała dobę. Byłam ostatnio pozwiedzać tą porodówkę, ponieważ jestem zdecydowana tam rodzić, termin na połowę maja ale po ostatniej wizycie okazał się że do końca kwietnia już powinnam urodzić :) Akurat o szwy nie zapytałam, a przyszły tatuś nie musi mieć nic szczególnego, chociaż my planujemy wziąć tę salę gdzie mąż będzie mógł być przy mnie przez cały pobyt (jak będzie wolna), więc spakowaliśmy podstawowe kosmetyki i coś wygodnego do ubrania dla przyszłego taty. A wrażenie ze zwiedzania porodówki super, przemiła pani położna która wszystko pokazała i opowiedziała, sale czyściutkie, i tak tam jakoś spokojnie i domowo - fajna atmosfera. Ja już odliczam dni... Wszystkiego dobrego przyszłe Mamuśki!
 
szwy są niby rozpuszczalne, aczkolwiek mnie się nie rozpusciły tylko położna ściągała. Jednak może to ja jakas dziwna jestem , bo po pierwszym porodzie też podobno rozpuszczalne miałam a również się nie rozpuściły:):)
 
szwy są niby rozpuszczalne, aczkolwiek mnie się nie rozpusciły tylko położna ściągała. Jednak może to ja jakas dziwna jestem , bo po pierwszym porodzie też podobno rozpuszczalne miałam a również się nie rozpuściły:):)

hehe, mi te rozpuszczalne z biziela się nie rozpuściły a rozpuszczalne z mswia tak ! ;))))
 
reklama
Witajcie właśnie wróciłam od lekarza i dostałam nakaz lerzenia bo mam silna anemie. Jestem w 32 tyg. ciąży a mały jest już ułożony głową do dołu. Macie jakieś sposoby na zwiększenie żelaza. Które mogłabym zastosować oprócz lekarstw które mi zapisał lekarz. Pozdrawiam

Ja w czasie ciąży piłam zakwas z buraczków i miałam super morfologię. Sróbuj : kg buraczków kroimy w plasterki 2 cm, do tego 1-1,5 litra przegotowanej wody, 3 łyżeczki soli ziołowej, łyżka cukru, 3 łyżeczki kminku, główka czosnku pokrojona w plasterki. na wierzch kładziemy piętkę chleba razowego i kisimy ok.3-5 dni. Na mnie działało, chodzież pod koniec ciaży już miałam do tego drinka niezły wstrecik;-).pozdrawiam
 
Do góry