reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Mam 26 lat. Fajna młoda ekipa się nam kroi. Teraz tylko się spotkać na sali poporodowej.. Oj byłoby śmiesznie ;)
 
reklama
eeee.. nie taka najmłodsza :) ja tez 22 i termin na 7.07 a tu cisza :(
no to chociaz tyle ze nie jestem najmlodsza:-)jaka dzielnica krk?

U nas się przyjęło, że mówimy na niego Dzidziak :)
Ja liczę 25 wiosen więc jestem mniej więcej pośrodoku. Zresztą jakbyśmy się umawiały na spacer to nie ma problemu - poznacie mnie po brzuchu... ja Was pewnie też :-D:-D
pewnie tak,a pozniej po wozkach ha

Mam 26 lat. Fajna młoda ekipa się nam kroi. Teraz tylko się spotkać na sali poporodowej.. Oj byłoby śmiesznie ;)

tym bardziej ze ja na stres reaguje smiechem hahaha dzialo by sie jak cos to musimy miec caly czas dostep do forum co by pisac w ktorej ktora jest sali heee:-)))
 
Eno pewnie ze nie ma,to tylko moja ciekawosc ktora zaspokoilyscie:-)

hee a.gdzie dokladniej okolice wieliczki bo chyba wszystkie tu mozemy powiedziec ze ok wieliczki he
 
Nie nie - ja już mówiłam, że jestem z woli duchackiej zachód - w sumie niedaleko pętli Kurdwanów mieszkam :-)a nie jakaś Wieliczka :-p my z Mężem też jesteśmy dość zakręceni i też niewykluczone, że będziemy mieć "śmieszny poród" :-)
 
Dziewczyny ja też jestem z Wieliczki. Co prawda już urodziłam 30.12.12 ale może kiedyś umówimy się na jakiś wspólny spacerek?
 
reklama
He endywia wiem ze jestes z woli,dlatego napisalam ze wszystkie moglybysmy powiddziec ze okolice wieliczki toz to rzut beretem:-)


od wczoraj probowalam Wam odpisac i sie nie dalo eh...
 
Do góry