reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Moj nie tyle co po glowie ale mowi ze Zuzi oko wybije hahahahaha....albo guza jej nabije czy cos:-))

moje tez pierwsze:-))
 
reklama
Zuzia - bardzo ładnie :)

No, tak to jest z tymi facetami - pierdoły z nich i tyle..
Oki Dziopki - jadę na tego Lodzika i na spacerek jak się nie rozpłynę po drodze :-)

PS. Jak coś tez mam neta w komórce, więc będę Was na bieżąco informować ;-)
 
To ja sie wprosze do Was na spacer:-) do bonary nie daleko mam..skoczymy jeszcze na kopiec odrazu hahahaha:-)))

ok ok ka bede pisac wykupilam specjalnie transfer netu w telefonir..haha

wyprzedarzy w bonarce juz jest mnostwo..podziwiam ze kupujesz bluzki u mnie na butach sie konczy i dodarkach bo niewiem jak bedzie "po":-)

margos wsumie to masz racje i sie nie dziwie...niebylo by problemu gdybym sie nie nastawila..nie mam pretensji do gina o to no ale wiecie..moze cos ruszy..

jesscze dzis przy mnie zglaszaly sie Panie co byly jedna 8dni po tp a druga 10....

ja w wiekszosci chodze w bluzkach sprzed ciazy I jak kupuje to XS/S bo poza brzuchem nie przytylam, nawet biust nie urosl:wściekła/y:
Dziewczyny! Umowa stoi! Jak nie urodzimy idziemy spacerować :-)

Nussa - takie koszulki do karmienia to na placu kupisz za 20 zł, nawet na wyprzedażach będą droższe podejrzewam..

Zaczęłam prasować przed chwilą i czułam jak się rozpływam....... Jaki upał.......Eh......
Ale.. Małżonek obiecał mnie zabrać na Lodzika :-p

Odnosnie Loda bym sie nie wzbraniala :-) wrecz poprosila jedna galeczke wiecej dla Maluszka :-D
a jesli chodzi o bluzki to moze masz racje.....rozejrze sie

Moje też pierwsze :) Synek, ale niestety wciąż jest bezimienny... To znaczy typy są ale się wyklaruje jak go zobaczymy :-)

jestes szalona :-D nie wiem czy bym wytrzymala nie mowiac do brzucha po imieniu I wogole.......wow!
 
He bezimienny ja bym tez chyba nie wytrzymala:-) to i tak lepiej nie miec imienia niz jak Margos nir wiedziec plci do konca...hardcoreeeee:-)))

no ja tez niby bluzki z przed ciazy tyle ze...dluzsze bo tak to sa do polowy pepka hahahah bandzioch jak niewiem:-)

endywia to milego spaceru i dobrego lodzika:-)jak dla mnie taki skwar ze dramat stanik caly mokry hahahah

a ile lat mniej wiecej macie?:-)(ale jestem ciekawska nie:p):-))
 
reklama
U nas się przyjęło, że mówimy na niego Dzidziak :)
Ja liczę 25 wiosen więc jestem mniej więcej pośrodoku. Zresztą jakbyśmy się umawiały na spacer to nie ma problemu - poznacie mnie po brzuchu... ja Was pewnie też :-D:-D
 
Do góry