reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dziewczyny kochane a u mnie w końcu się coś dzieje, miałam dziś KTG i wyszły skurcze, nawet nie wiedziałam że to są skurcze, po prostu czasem czuję takie kłucie na dole brzuszka, także dobrze że już wiem że mogę to traktować jako skurcze ;) Pózniej po KTG zostałam zbadana i wyszło że główka jest ładnie ułożona i mam 1,5cm rozwarcia. Liczę na to że do niedzieli urodzę:) Z jednej strony się cieszę, czuję takie podekscytowanie że coś się dzieje a z drugiej strony się boję troszkę.... ale to pewnie normalne, w końcu nie wiem co mnie czeka ;)
 
reklama
Edita, a wcześniej miałaś jakieś bóle, twardnienia brzucha czy coś?
Czy tak "nagle" Cię wzięło? :p

W każdym razie kciuki zaciśnięte :) I za Asię oczywiście też :)
 
Edita ja też trzymam kciuki :) a masz opadniety brzuch (ja to strasznie uperdliwa z tym pytaniem jestem zdaje sobie sprawe ale ostatnio strasznie mnie to nurtuje :-))
A jak wygladaja skurcze na wykresie z ktg?

Że też moje bóle miesiączkowe i twardnienie brzucha nie bardzo były związane z rozwieraniem
eek.gif
 
Kalita w sumie to tak mi się dziś rano wydawało że mam opadnięty brzuch, ale sama nie wiem czy tak jest czy mi się tylko wydaje, pytałąm męża to on nic nie widzi ;) A jeśli chodzi o zapis KTG to ten wykres na dole co jest, to tam są chyba zapisywane te skurcze, bo mam w 3 miejscach podniesiony ten wykres do samego końca prawie, także to chyba to :)
 
a w tych trzech miejscach ma on taki zaokraglony wierzchołek?
Tak dopytuje bo mi na pierwszym ktg wyszedl 1 skurcz ale wtedy nie otrzymałam info gdzie to on widoczny jest, a skoków takich pod samą gore mnóstwo było bo Lila czkawke miała wtedy :D

Girin jak rozwarcie jest to juz jakis sukces :), pomalu do przodu :)
 
U mnie nie jest zaokrąglony:) jeden jest do samej góry i się kończy poziomą kreską na 2 kratki, tak jakby nie miał miejsca żeby wyszedł wyżej i dlatego tak to wygląda, ale te 2 pozostałe są ciut niżej i na górze to też są średnio na 2 kratki. Mam nadzieję że w miarę zrozumiałaś Kalita to co napisałam ;)
 
Przytulajcie się z tatusiami:) to podobno działa dopiero jak coś zaczyna się dziać, a nie wcześniej... więc u Was może pomóc, bo u nas dalej wielka cisza:-p
 
reklama
Margosia mój mąż nie bardzo ma ochote na przytulanie, tzn ochote pewnie i ma ale nie bardzo odwage :(. Mówi ze nie chce "dźgać" dziecka :-D, wiec chyba nie wiele wskuram na tym polu.

Edyta dzieki. U mnie takich skoków jest mnóstwo w góre ale wlasnie tylko jeden jest skurczem, no nic, moze na kolejnym ktg cos wiecej bedzie sie działo.

Wczoraj urodziła moja kolezanka z terminem wg OM na 6.06. wiec tylko 1dniowe opźnienie jej córka miała. Rodzila w innym krakowskim szpitalu ale jest strasznie zadowolona. Dostała zzo przy 5 cm rozwarciu i w 1,5h zrobiło sie jej 9cm, a potem znieczulenie przestało działać i juz na partych miała normalne czucie ale mówiła ze za te 1,5h strasznie odpoczeła. Ogólnie to ani nie pękła ani nie była nacinana a sam porod bardzo szybko przeszedł, wiec jest naprawde strasznie zadowolona. Szczęściara.

Ja chce do niej dołączyć, zreszta nie ja jedyna tutaj udzielająca się :)
 
Do góry