reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Czytając Wasze wypowiedzi zaczęłam się zastanawiać czy rzeczywiście nie kupić czegoś cieplejszego dla Małej, bo mam tylko jeden sweterek a jak te upały do Nas nie przyjdą ;/ Tak to same śpioszki i body, chociaż właśnie zawsze jest kocyk to tym ją otulę, a jak pogoda się nie zmieni to trzeba iść na zakupy :)
Jak każde z Naszych dzieciaków czeka na słońce to w niedziele może być tłok na porodówce ;p
 
reklama
Mój Tż się z dzidziolem umawia na niedziele, ale bez względu na pogodę :)
Stwierdził, ze co roku 9.06 spotykają go same miłe rzeczy he he he to w tym roku nie może być inaczej :)

Dobra idę z psem :D Wrócę z Dzieckiem :D
Albo jak zwykle dalej tylko z psem ;p
 
To może rzeczywiście i tym razem go coś spotka miłego :) Myślę, że wrócisz tylko z psem ;d Ja to już po schodach codziennie wychodzę na 4 piętro i na spacery a rozwarcia i skurczy jak nie ma tak nie ma ;/ Pozostaje tylko cierpliwość :-)
 
Witaj Tweety :)

Jak weszłam na forum i zaczelam czytac to tez pierwsze co to zaczełam sie zastanawiać co też ja nawypisywałam, a tu sie okazuje ze awatarek taki sam a osoba inna :D

Ja juz ubranek nie kupuje bo ciepło w koncu musi zawitać :tak:, w samochodzie sie właczy ogrzewanie jaby trzebabyło a w domu to juz ciepło bedzie i dziecko w rożku wiec mysle ze nie zamarznie :)

Kruszka u mnie winda tez juz w odstawke poszla i teraz schody za każdym razem na trzecie piętro :D, przeprosiłam sie też ze zmiotką, (bo miotła "ma wychodne") i coś mi się zdaje że bede musiała się ze szmatą do podłogi zaprzyjaźnić bliżej :D
 
Ciekawe tylko kiedy te nasze starania zostaną docenione ;p może już w tym tygodniu bo tak bardzo chciałabym Ją już przytulić :-) aż zazdroszcze dziewczynom bo na to wygląda że u nich już po ;-)
 
I zaczęły się irytujące telefony: "czy już?","dalej się z tym toczysz?", "a na kiedy był termin?", "to kiedy będą wywoływać?" itd, itp Ogólnie dziękuję wszystkim za troskę :-D

Kalita, ja jutro zapis mam u swojego gin przed wizytą, a w poniedziałek na 9:30 się zapisałam w Żeromskim, na wszelki wypadek gdybym nie urodziła do tego czasu.
 
A ja nadal w dwupaku niestety :( dziewczyny już nie wiem jak z tą moją datą porodu, z OM wychodzi mi 18-ty, ale z 1 usg 11-ty, z drugiego 10-ty i teraz już sama nie wiem. Mój gin raczej twierdził ze do 10-go powinnam urodzić a ja nic nie czuję żeby się coś działo.... Ratunku.
 
Kalita jak rodziłam w grudniu i chciałam kupić w szpitalu szczepionkę to niestety nie było takiej możliwości bo pediatra nie wypisała mi recepty. Jeśli chciałabyś szczepić swoją szczepionką musisz mieć receptę z innego źródła niż szpital lub przyjechać już z kupioną i poprosić o schowanie do lodówki. A co do wywoływania porodu po terminie to w S.Ż. jest raczej tendencja żeby czekać. Ja urodziłam 6 dni po terminie ale tylko dlatego że sączyły mi się wody i musieli mi wywołać poród. Ze mną na KTG chodziły dwie dziewczyny które były 9 i 10 dni po terminie. Jak ktoś jest już dużo po terminie to po KTG ma USG z przepływami na którym sprawdzają dobrostan dziecka, ilość wód oraz stan łożyska.
 
reklama
Do góry