reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Ja też mam tkaną i na razie wiąże tylko na kieszonkę i to wiązanie już opanowałam. Betina jak dzidziuś ma już ok. 5 kg to jest znacznie łatwiej:-)
 
reklama
Ja tak poważnie wzięłam się za chustowanie jak mała miała prawie 2 miesiące bo wcześniej się bałam bo była taka mała i delikatna. Kilka razy zawiązałam z pomocą męża a potem już sama. Korzystałam z filmików na YouTube i bardzo mi pomogły:-) Podziwiam się że ty już próbowałaś choć twoje maleństwo ma niespełna miesiąc:-)
 
Ja nosiłam Tosię w chuście gdzieś od około miesiąca, po usg bioderek, jak było wiadomo, ze można. Ale chustę miałam elastyczną, więc naprawdę łatwo się wiązało i układało w niej dziecko.
 
no wlasnie ja nie wiedzialam jaka kupic, poczytalam troche na ten temat i zdecydowalismy sie na tkana. a wychodzi na to ze chyba jest trudniejsza sw uzyciu..
 
Dziewczyny mam pytanie, w jakich godzinach można się zapisywać na ktg? tylko poranne czy po południu również? jak dzwoniłam Położna powiedziała "tylko 8 rano" i nie dało się rady dowiedzieć nic więcej ;/
 
Dziewczyny mam tyle stron do nadrobienia, że nie wiem kiedy mi się to uda :)
Coś mi mignął nowy wątek, ale to poszukam później :)

Powiedzcie mi z którego tygodnia miałyście ostatnią morfologie i mocz? Bo mi gin zleciła na następną wizytę to będzie skończone 32 tygodnie i powiedziałą, że jjak wyjdzie w normach to nie będziemy już więcej powtarzać, ale to chyba za wcześnie na ostatnią?;)

I gratuluje tym rozpakowanym, którym nie gratulowałam :*
 
Dzień dobry :happy:,

Z tą chustą dziewczyny to wyszło u nas tak, że położna środowiskowa stwierdziła, że nasza córcia to taki mały pieszczoch - lubi jak jest cieplutko, jak jest ciasno opatulona i lubi się przytulać i to ona namówiła mnie na chustowanie...Póki co, to tak jak napisałam - raczkuję w temacie, czyli umiem sobie zawiązać chustę, włożyć w nią dzidzie, ale szybko nie mam siły i robi mi się gorąco :-p...
Uczyłam się z tych dwóch filimków z youtube:
Chusta Wiązana Elastyczna - Jak poprawnie zawiązać chustę? - YouTube
Chusta Wiązana Elastyczna - Noszenie dziecka w pionie - YouTube

Co do główki dziecka, to nie ma się co obawiać, bo na koniec przy wkładaniu dziecka robi mu się pod karkiem taki "wałeczek" z nadmiaru chusty, który podtrzymuje główkę :happy:.

A apropos tego, że Młoda lubi mieć ciepło i nie lubi otwartej przestrzeni, to również za namową położnej,czasem jak mi nie chce spać, opatulam ją ciasno pieluszką flanelową lub kołderką, tak żeby mogła ruszać nóżkami, a żeby rączki miała skulone blisko ciała i wtedy śpi jak trusia :biggrin2:.

Kurcze, dziwne Margosia z tym ostatnim moczem i krwią...też mi się wydaje za wcześnie, ja robiłam krew i mocz jeszcze w 36 tc, wtedy co trafiłam do szpitala ze względu na wyniki, a wszystkie wcześniejsze badania wychodziły bez zarzutu...
 
reklama
Jakby co melduje sie dalej w dwupaku... to czekanie mnie wykończy !!! RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUU
Jutro znów na KTG mam nadzieję, że usłyszę: Ma Pani torbę? Będziemy rodzić :-)
 
Do góry