reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Cześć dziewczyny - widzę , ze zrobil sie tutaj kącik 'dzieciatych"
co do pępka - to my moczyliśmy pępek w kąpieli i wydaje mi sie , ze dzięki temu szybciej odpadł :)
co do brzucha jestem 3 miesiące po i dalej mam wielki - (choć po ciązy został mi tylko 2 kg) ale ja wczesniej byłam gruba , teraz dodatkowo mam brzuch
ale dziecko już jest fajne:)
 
reklama
Kobietki dzieki za rady odnosnie wozkow- pojade dzis do entliczka.
Ja sie melduje w dwupaku- dzis wybija nam termin :-)
 
Co do pępka to też mam taki aż się śmialiśmy z moim :-) co do krechy tak jak mówiłam to mi nie wyszła, ale koleżanka miała ją chyba z pół roku więc to zależne od organizmu :-)

Ela Patryk ma już 3 mies ????? :szok: łał ale zleciało !!
pozdrowienia dla Was :-)

Trzymamy kciuki za dziewczyny w dwupaku ... wiem że najgorsza jest ta końcówka ! ale dacie radę :tak:
 
Mam pytanie, bo jutro wybieram sie do Poradnii na KTG i wizyte. Czy z racji tego, ze jestem po terminie standardowo robia USG z przeplywami? Jak to wygladalo w Waszym przypadku? I na kiedy wyznaczaja kolejna wizyte? A dr. Ruda robi w ogole USG czy prosi kogos z oddzialu?
 
Ja się wcale nie dziwię, że dzieciaki w taką pogodę wolą siedzieć w ciepłych brzuszkach. Czekają na wiosnę ;-)

Co do pępka to my przy Tosi robiliśmy tak samo jak Elak, moczyliśmy w kąpieli, bo przecież później i tak się wysusza spirytusem i też odpadł szybciutko.

Jejku, jak ja się nie mogę doczekać kiedy Ula będzie już z nami. Tosia cztery razy dziennie się pyta kiedy Ula już się urodzi.
 
Kalita, ja w ciaży przytyłam 6 kg, ale zwazywszy na to że przez pierwsze 5 miesiecy schudlam 6 kg, to mozna powiedziec ze 12 kg w ciazy przytylam. A teraz karmiac tylko piersia mam wrazenie ze tez chudne.
Eve na ogladniecie polecam smyka w factory outlet w modlniczce, entliczek i świat dziecka. Polskie wózki mają na ul. centralnej obok nomi - też całkiem duzy wybór. A kupić zdecydowanie prze zinternet bo jest dużo taniej, chyba że trafisz na promocję tak jak my w świecie dziecka i kupilismy taniej o 200 zł wózek niż przez internet. My mamy wózek 2 w 1 gondola i spacerówka i kupiliśmy osobno foteik cybexa. W sklepie dobali nam przejsciowki do wozka wiec mozemy go tez zalozyc na stelaz. Zdecydowaliśmy się na wózek mutsy evo - chyba jeden z lżejszych na rynku i po tych kilku spacerach jestem bardzo zadowolona.Jest bardzo zwrotny, mozna skrecic w miejscu o 180 stopni, bardzo malo miejsca zajmuje w bagazniku i fajnie sie klada, ze nawet ja daje rade :D
U nas dalej z pępkiem bez zmian, a już prawie 4 tygodnie. Córeczka się nie może odkleić od Mamusi ;-)))
betina ja też mam tą kreskę, ponoć ssaki tak mają żeby maluch mógł z łatwością trafić do piersi :p Myślę, że jak się ustabilizuje laktacja to zniknie...
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze porody - mam nadzieje ze bedzie to szybkie plum :)
katarinna ja też się nie mogę doczekać, bo może wybierzemy się razem na spacery? :p

Aha nie mam siły do tych bioderek, i zapisałam się na wiślna na 2 kwietnia. Koszt 70 zł, gdyby ktos był zainteresowany ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny nie narzekajcie na brzuszki- ja bym chciała tak szybko jak wy wracać do formy po porodzie, uważam, że super wam idzie:-D
:-Dwesolutka85 nie śledziłam twojego wątku bioderkowego od początku ale na pewno tez będę chciała zrobić USG bioderek mojej małej jak się urodzi bo przy ułożeniu miednicowym mój gin polecił kontrolować. Rozmawiałam dzisiaj z położną środowiskową i ona podpowiedziała, żeby zorientować się jak to wygląda na Miejski Program Ochrony Zdrowia "Zdrowy Kraków" – tam można zrobić na NFZ.
Magiczny Kraków - Bezpłatne badania USG bioder dla niemowląt

betina79 ja słyszałam, ze kreska zniknie tylko nie od razu-czyli po porodzie musimy się uzbroic w cierpliwość.
 
Mam pytanie do dziewczyn które mają za sobą już szczepienia. Po jakim czasie od zaszczepienia pierwszą dawką szczepionki skojarzonej 5w1 lub 6w1 podaje się kolejną dawkę? Bo mi już mi się pogmatwało wszystko. 28.02 szczepiliśmy Jagodę 5w1 i nie wiem teraz czy po 4 czy 6 tygodniach mamy ją znów szczepić a do lekarki nie mogłam się dodzwonić.
 
reklama
Do góry