reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Betina gratuluje synka!!

Aninek
, całym sercem z toba jestesmy!! Trzymam kciuki za szybki i jak namniej bolesny poród :)

Wiolkast, zdjecia extra. Ja bardzo chcialabym miec sesje zdjeciowa w 9 mies. Kuzynka moje M, taka sobie zrobiła i cudeńko! Ma takie śliczne zdjęcia ze poprostu napatrzec sie nie mogłam.

Eve, mam nadzieje ze dobre wyniki sie utrzymaja :)

Żeby tylko to słoneczko sie utrzymało :)
 
reklama
dziś aktywny dzień :) spacerek, sprzątanie, gotowanie i teraz koleżanka wyrywa mnie do kina.
Trzeba skorzystać - być może przez dłuższy okres już tam nie zajrze :-p
 
Wiolka, brzuszek super :-), niczym wielkanocna pisanka, kto ma taki talent? Ty czy mąż?

Dzisiaj położna zebrała na patologii grupkę kobietek, które rodzą w najbliższym czasie i zrobiła nam godzinny wykład na temat laktacji...
Także poza fachową opieką medyczną, Żeromski zapewnia jeszcze rozrywkę intelektualną ;-). Super.
 
Kalita, ja zamierzam też iść na sesję około świąt. czekam tylko na powrót męża z pracy :) czy kuzynka robiła sesję w Krakowie i może polecić sprawdzonego fotografa? :)

aninek - trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze!

betina
- gratulacje :))) byłaś dzielna!

a jednak halny zrobił swoje i zagonił dziewczyny na porodówkę :D
 
Kalita, ja zamierzam też iść na sesję około świąt. czekam tylko na powrót męża z pracy :) czy kuzynka robiła sesję w Krakowie i może polecić sprawdzonego fotografa? :)

Zibka, kuzynka z Wroclawia niestety :(. Namiarów nie mam rzadnych, bo jeszcze mało interesowałam sie tym tematem, ale jak cos wpadnie mi w ręce to dam znac :)
 
Marcepanowa- Ty bedziesz taka wyszkolona i zorientowana jak nikt po tym pobycie w Szpitalu! Fajnie, ze Panie maja checi i inicjatywe.
Dzieki za namiary- jutro bede dzwonic- mam nadzieje, ze dostane jeszcze jakis termin na wtorek.
Ja wypelnilam dzis deklaracje u Poloznej Srodowiskowej- nie upierala sie, zeby odbyc wizyte w domu wiec wszystko zalatwilysmy w przychodni. Niewiele nowych rzeczy sie dowiedzialam- oznajmila mi, ze na pewno kupilam mnostwo niepotrzebnych rzeczy- polecila mi szare mydlo w kostce zamiast plynow do higieny intymnej, dla dziecka tylko linomag, ewentualnie alantan, a do kapieli oilatum :-D. Do pepka napoje procentowe. Mam nadzieje, ze sie nie obrazi jak nie do wszystkich rad sie dostosuje :p
 
Nam zdjęcia robiła fotografka Edyta Wołek ale my zamiast sesji brzuszkowej zdecydowaliśmy się na sesję noworodkową. To zdjęcie przy suwaczku to moja Jagódka właśnie podczas sesji.

Właśnie zajeździłam ręczny laktator z Aventu bo chciałam podkręcić laktacje i po każdym karmieniu pobudzałam sutki przez 30 minut:wściekła/y:
 
reklama
Betina wielkie gratulacje :D
Mam nadzieję, że Aminek też już spokojnie odpoczywa z Malutką po tej stronie brzuszka :)

Ania jak tam Jagódka? Daje rodzicom popalić czy Mały Aniołek?:)
 
Do góry