reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
ojej nie wiedziałam ze to aż taka róznica miedzy rogalem a zwykłą poduszką. A jakie rogale macie? Jakąś konkretną firme polecic mozecie? Jaka długość poduszki jest ok? bo czytam, własnie ze jest sporo rodzajów, od takich krótkich, po takie wielgachne haczykowate nawet... i nie wiem na co sie zdecydować przy zakupie, bo taaaaki wybór.
Moje plecy już ledwo dyszą, a że przy okazji mam dwie wady kregosłupa to ciąża i rosnący brzuch nie bardzo mu sprzyją :-(
 
Kalita co do rogala się nie wypowiem, bo nie miałam styczności.
Co do twardnienia brzuszka to powiedz o tym lekarzowi, bo ja koło 24 też miałam stawiający się brzuszek, który jak się okazało dodatkowo powodował skrócenie szyjki- dostałam leki i jak się zapytałam gin o seks to powiedziała, że jak po seksie twardnieje to żeby się wstrzymać ( u nas na szczęście wtedy nie twardniał;-)).

Asia witaj!
 
Ostatnia edycja:
Oczekująca gratulacje:)

Co do rogala dziewczyny to ja mam dokładnie taki jak załączyła Aśka1987. On jest z maleńkimi granulkami w środku a bratowa ma taki z jakby watoliną w środku. Testowałam oba do karmienia i ten z granulkami jest znacznie lepszy właśnie do karmienia bo jest dużo twardszy i dziecko się w nim nie zapada. Nie wiem który lepszy jest do spania bo spałam tylko ze swoim:)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za info o usg u dr Wiecheć.
Macie może jakieś namiary ? Tel i adres.
Długie są terminy ?

Ja miałam w ciąży z Szymkiem i właśnie żałowałam że tego rogala nie kupiłam, bo nijak nie mogłam się ułożyć. Ale najpierw wydawało mi się że to cudowanie, a później już zaraz miałam rodzić. Choć wiem że jak ktoś karmi piersią to taki rogal później w karmieniu też pomaga.
 
Witajcie Kobietki w kolejnym dniu :-)!

Mam pytanie do Was- czy zaopatrujecie się w laktatory? Jeżeli tak to jakie? Bo jest tego taki szeroki wybór, że powiem szczerze już się pogubiłam, a wiadomo nie chciałabym kupić jakiegoś grata, którego nie będę potrafiła potem obsługiwać? Pomóżcie!:tak:
 
reklama
Do góry