reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

aninek zibka a nie pamiętacie czy w 24 tyg. miałyście dużo mniejszy brzuszek? bo mi się coś wydaje że będę mieć dużo większy brzusio niż Wy ;-)

ja na dzień dzisiejszy mam 102 cm:szok: wagi przybyło mi około 6-7 kg.
Ten brzuch stąd że od poprzedniego porodu minęło (do dnia gdy się zorientowałam że czeka mnie drugi) 11 miesięcy :-) więc i skóra jeszcze nie wróciła do normy i mięśnie... zresztą nie bardzo kiedy było się wziąść za dietę i ćwiczenia bo cały czas karmiłam piersią.
Dziewczyny zastanawiam się nad rozmiarem majtek poporodowych siateczkowych...
Większość ubrań nosze w rozmiarze L to te majtki też powinnam sobie takie zakupić? Bo myślę, że zamówię na allegro a tam wiadomo nie da się wcześniej tego "zobaczyć" :)
Ps. wiem, że mam straszne problemy, ale w sumie wole takie niż inne :)

najlepsze są z HARTMANA siatkowe (nie jednorazowe tylko takie pakowane po 2 sztuki z siateczki materiałowej), ja poprzednio używałam rozmiar L - w czasie ciąży doszłam do wagi 80 kg i tylke te mnie nie gniotły-na pierwsze dni trochę je jeszcze nacięłam żeby były luźniejsze ale to dlatego że cała byłam opuchnięta...

Co do możliwości oglądania na żywo to w sklepie MYSZKA Artykuły niemowlęce, laktator - Myszka-Sklep można wszystko zobaczyć-mają i sklep internetowy i na allegro sprzedają a zobaczyć się da na ul. Stradom w dużym dobrze zaopatrzonym sklepie (ceny te same co w sieci)-jak patrzyłam to mają na większość rzeczy najlepsze ceny na allegro (ostatnio dokupiłam dla córci smoczki i butelki) i przed porodem u nich uzupełnię braki.

Oczekujacaa czekamy na szczegółową relację :tak:
mnie jak zwykle znieczulenie interesuje ;-)
 
reklama
Oczekujacaa gratulacje :) wnioskuję po wpisie, że jesteś zadowolona :)

co do rozmiaru majtek, w niektórych aukcjach na allegro są podane wymiary po rozciągnięciu - ja osobiście wzięłam L siatkowych Seni :) i na moją aktualnie setkę w biodrach są dobre.
 
oczekujaca witamy "po" i oczywiście czekamy na relację :) (musisz sobie teraz nicka zmienić :-D)
wiolkas do mnie mąż ma ten sam tekst zawsze rano jak zobaczy brzuch: "znowu Ci urósł", albo jak chce być bardzo dowcipny to mówi żebym wciągnęła brzuch.. ;)

Co do wagi bo widze ze dyskudowałyście na ten temat, to ja przytylam niby nieduzo bo ok 7 kg ale i tak zdaje sobie sprawe ze cialko będzie wyglądac inaczej. Juz sie nie moge doczekac jak zaczne wracac do formy na silowni (bo uwielbiam sie ruszac), ale jak to wyjdzie w praktyce z małym dzieckiem to zobaczymy... ;)
 
Również dołączam się do gratulacji :) A chciałam Was jeszcze zapytać, bo nie znalazłam tego tematu, ale może go po prostu przeoczyłam, czy w Żeromie trzeba mieć własną koszulę do samego porodu (nie mówię o tych dwóch, które są wymagane), czy to też trzeba się samemu zaopatrzyć? (i ciekawe, jaka ta koszula do porodu ma wyglądać...)
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D Oczekujaca GRATULUJE :d myślałam że sie poznamy na ktg a Ty już masz swoją dziecinkę w domku :) super :-) ciekawe czy z Wesolutka zdążymy przeczytać opinię :cool2:

Keyssy co do koszuli to lepiej mieć 3 ja np biorę taką mmm tunikę za dupinę ale dużo moich koleżanek poleca np. koszulkę swojego M :-) której nie będzie szkoda choć Ania4848 kiedyś pisała że jej spokojnie po porodzie się wyprała :-)
 
swoją weź, szpitalnych nie dają do porodu SN :) niektóre dziewczyny biorą jakąś ulubioną, w której czują się dobrze albo jakiś duży podkoszulek męża :)
 
reklama
Do góry