reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Bombek ale fajnie ! Ciesze się że wszystko jest w porządku :-D
zdjęcia super :)

u mnie cały czas od tamtego lutego któraś z koleżanek/znajomych rodzi ;-)
Aaaaaaa skleroza pytałam wczoraj o te porody to powiedział mi że w styczniu faktycznie było dużo porodów ale dawali radę ... teraz w lutym było mniej ... a przełom lutego i marca znowu zapowiada się sporo ;-)
 
reklama
hej gwiazdeczki

ja po KTG i badaniu

rozwarcie na 2,5 palca, mam przyjechac o 17 na IP

zobaczymy jak bedzie
 
Grigri cos sie szykuje! wkońcu ;-)

Oczekujaca czekamy na relacje z wizyty.

Ja czekam na jutrzejsze ktg. Ale objawów dalej brak (no i dobrze, wybywam dzis znowu w miasto ;-) )
 
hah, no u mnie tez nic niby nie bylo, nawet sie do kina dzis wybieralam

po powrocie z badania jakies skurcze mnie dopadly nie wiem czy przejda czy cos sie rozhula

jak jeszcze wroce z IP to zdam relacje jak nie to dopiero jak urodzimy ;-)
 
Dziewczynki mnie przyjęli na patologię,że termin miałam na 19 stycznia i nawet miałam już w sobotę być przyjęta, ale pogadałam z lekarką w sobotęi powiedziała,że nic sie nie dzieje i moge zaczekać do poniedziałku, jesli nie chce zostać ( A nie chcioałam) Tylkko musiałam się podpisać,że nie zostaję, bo oni maja ustawowy obowiązek przyjąć na oddział jeśli kobieta jest tydzień po trerminie... I ja też negocjowałam z moją córą, ale jakos miała mnie w nosie :-) Powodzenia Wam życzę :-) Ja się cieszę ,że jest już po, aczkolwiek nastawiłam się,że będzie gorzej :-) Takze proponuję nastawić się na najgorsze, to będzie łatwiej znieść :-) Malutka grzeczna jak nie wiem :-) Mam nadzieję,że tak juz zostanie :-)
 
chwilę mnie nie było na forum, a tu tyle nowych informacji :)

ja też dziś po kolejnym ktg i po badaniu...i nic się nie zapowiada...mały znowu przysypiał, skurczu żadnego...
Pani lekarka w poradni była dziś jakaś inna niż ostatnio i powiedziała żeby dużo spacerować i cytuję.. "użyć" męża :-) i może coś się zacznie wreszcie dziać :)

a panie położne w poradni cały czas mówią że one nie wiedzą jak to będzie bo tyle mają zapisów na ktg i coraz więcej na przyszły tydzień, a nikt nie rodzi :) jakiś ogólny zastój powstał :)

póki co to czekam dalej na wasze relacje z porodówki, bo moja relacja się raczej nie prędko pojawi :)
 
ja po ostatniej wizycie u Pani doktor...Mała jest ułożona do startu podręcznikowo, ma pięknie przypartą główkę, szyjka jest na 0 a rozwarcie na 3 cm więc coś się ruszyło...wszystko gotowe do porodu więc pozostaje czekać na rozpoczęcie akcji. Jeśli nie urodzę do wtorku to we wtorek to KTG w szpitalu i właśnie Pani doktor mi kazała tydzień po terminie zgłosić się na oddział jakbym nie urodziła...ale ona twierdzi że jak jeszcze trochę pospaceruję, pochodzę po schodach generalnie poprostu się zmęczę to się zacznie...zresztą cos się rusza...więc z luxmedu wróciłam na nogach po drodze odwiedziłam świat dziecka i kupiłam 3 śliczne śliniaczki...a jak chwilkę odpocznę to wybiorę sie do smyka:)
 
reklama
Oczekująca, Grigri- życzę wytrwałości i lekkiego porodu ;-) Mam nadzieję,że jak dojdziecie do siebie, napiszecie kilka słów jak było;-) Trzymam kciuki za Was i Maleństwa-będzie dobrze! Rozia-również przyłączam się do gratulacji :-)
 
Do góry