reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Wesolutka w takim razie pojde jutro i zobacze co mi lekarz powie, przy okazji zwiedze troszeczke bo nie bylam tam nigdy na tym wydziale :) zawsze to lepiej pozniej tak powrocic gdy juz wie sie co i gdzie :) zalezy mi tylko zeby sprawdzili z malutkim czy nic mu tam nie brakuje i wszystko dziala jak nalezy :)
 
reklama
misia moja corka chciala sie rodzic duzo wczesniej i przez to w szpitalu bylam a teraz jak juz moze to wygodnie sobie siedzi w brzuchu a ja czekam...takie te nasze dzieciaczki przekorne....
 
Aninek ja rowniez witam :) i tez jak bylam na ciuszkach to nie zdarzylo mi sie wyjsc z pustymi rękami, mozna duzo fajnych rzeczy spotkac za grosze :)

Oczekującaa wlasnie jak przegladalam wczesniejsze wątki to widzialam Twoje wpisy o tym, dobrze, ze przytrzymali wszystko i dalej malenstwo jest w brzuszku :) oj taaak, mojego jeszcze czka :p
 
misia najlepiej podejść między 8, a 13 i nie na izbę przyjęć tylko własnie na patologię. Ale jak chcesz jeszcze zwiedzić to w sumie obojętne gdzie podejdziesz to Cię pokierują ;-)
 
Dzięki dziewczyny na namiar na to darmowe USG na Ujastku w ramach ich warsztatów! Udało mi się tam zapisać mimo, że przekroczyłam już ten 30 tydzień. Jutro idę na 15-stą i mam nadzieję, że nie będą kręcić nosem, że ciąża trochę starsza :). .

A wiesz ze ja jutro tez ide na 15:00? hmm zastanawiam sie jak oni w takim razie umawiali i mam nadzieje ze nie bedzie mega tłoku i czekania 3 godzin :(
Znasz moze adres? Mi powiedziano ujastek 5B, ale zapomnialam sie zapytac gdzie potem mam sie udac :(. Moze wiesz na jakim sprzecie oni to usg robia i czy bedzie opcja otrzymania płytki? Jakoś nie zapytałam się o to jak tam dzwoniłam :(
 
Bombek a tak z ciekawości, powtarzalaś potem jeszcze usg, po tym połówkowym? Dobrze już wyszło? Ja mam nadzieje że tym razem odetchniesz z ulgą :)

Co do Bigi to ja też nie narzekam na asortyment :) i również grzebie bo cudeńka wygrzebać można :)
 
u mnie tez nic sie nie dzieje nowego. nawet dzisiaj gin powiedziala ze wszystko pozamykane wiec nie wygląda zebyc cos sie mialo zacząć dziać.
no nic, przenoszeniem i ewentualnym wywoływaniem zacznę się martwic za 2 tyg. póki co w sb kolejne ktg a w przyszlym tyg jeszcze usg..
 
Mam nadzieję, że będą w takim razie jakoś to sprawnie robili, bo muszę być po 16 w przedszkolu po córkę :).
Nie wiem jaki sprzęt i czy dadzą płytkę, generalnie to nie nastawiałabym się na to. Skoro są to warsztaty ultrasonograficzne, więc będą się szkolić i raczej będziemy po prostu jako obiekt do badania :).
Budynek 5B to taka przychodnia/ambulatorium stojąca równolegle do ulicy, ja chodziłam tam 5 lat temu na szkołę rodzenia.
Po połówkowym miałam jeszcze 2 usg na słabszym sprzęcie i lekarz mówił, że nie widzi pogorszenia i na to liczę.
 
reklama
Do góry