reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Dobry wieczór Dziewczyny :happy:, ale nas dużo :-)...

Kalitka,
ja robiłam połówkowe USG 4D na Ujastku:happy:.
Proszę, oto strona: Ambulatorium UJASTEK
Są przykładowe zdjęcia, jak wygląda na tym USG dzidzia.
Ja byłam wtedy w 21wszym tc.
Pamiętam, że pierwsze co, to zobaczyłam główkę i twarzyczkę córci i powiedziałam do męża: "Jej, jakie ono jest do nas podobne". Nie potrafię nawet opisać, co w tej małej buźce było takiego, że jakby mi pokazali zdjęcia różnych dzieciaczków z USG, to wiedziałabym, że tamto konkretnie jest moje:happy:...Łzy leciały mi ciurkiem ze wzruszenia. Nie mogłam się powstrzymać:zawstydzona/y:.
Poza oczywiście tym, że zobaczyliśmy nasze dzieciątko pierwszy raz tak dokładnie, to samo badanie sobie cenię. Krok po kroku wszystko było dokładnie sprawdzane. Otrzymaliśmy płytę ze zdjęciami i krótkimi filmikami, jak Mała łapie się za nos, macha nóżkami...
Ty jesteś w takim tc, że powinno być dalej tak fajnie, w całości widać dzidzię.
Jedyne co mogę Ci napisać tak od siebie, to moja ginekolożka jest wielką przeciwniczką zbyt częstego robienia USG i uważa, że należy robić tylko te co trzeba ( ok 6-7, ok 12-13, ok 20-24, ok 28-32 i ostatnie przed porodem), jeżeli dziecko rozwija się prawidłowo...

Aaaa, a co do lokalizacji :happy: - wchodzi się głównym wejściem, a później w prawo, najlepiej zapytać zaraz po wejściu po prawej stronie jest takie stanowisko "Ambulatorium Ujastek", tam jest też kasa ( ja niestety za swoje USG płaciłam), tam Cię pokierują.
Jak ja tam byłam, to było tylko jedno nieduże pomieszczenie, w którym robili to USG... Nie wiem, czy tak samo będzie teraz. Jeżeli macie posłużyć jako "króliki doświadczalne", to może będzie w jakiejś salce. Moja koleżanka była na takim USG dla szkolących się i byli bardzo zadowoleni, bo nie musieli płacić, a skorzystali :-). Jedyny minus - była wtedy w 31tc i dziecko było już za duże, żeby je w całości objąć.
 
BIGA to sieć Szmateksów ;-). Jeden jest na Wrocławskiej, drugi gdzieś w Podgórzu i jeszcze jeden gdzieś.
Ja mam swoje na Hucie nie sieciówki, ale też mam stamtąd mnóstwo ubranek jak nowe za grosze :happy:.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)
Mandyrynka Wystawki - BigaStyl.pl

Marcepanowa ja czasem jestem na Hucie podrzuć gdzie można wpaść w wir :D

Mój lekarz kazał mi się pokazać między 14 a 18 ... ostatnią wizytę miałam 4 i tak się zastanawiam czy się dziś zebrać czy dopiero w poniedziałek ;-)
 
haha- z tymi ubrankami i Mężami coś jest na rzeczy- my postawiliśmy na hale marketowe i ostatnio zakupiliśmy śpiochy i body, w domu mamy jeszcze ciuszki prezentowe w ilości 6 sztuk i mój Mąż stwierdził, że to już jest bardzo dużo i co ja jeszcze chcę kupować:-D.

Ale wczoraj odebraliśmy paczkę z Margot- generalnie jestem zadowolona, chociaż wiadomo koszule nocne za tą cenę nie mogą być dobrej jakości- są cienkie i z domieszką sztucznych materiałów i przestrzegam przed grzebyczkami- bardziej nadają się do czesania mocno futrzanych zwierzaków ;-).

Moja Tosia na USG połówkowym tak się zakrywała, że nawet 8D nic by nie zdziałało więc zazdroszczę Wam obrazu twarzyczek, bo to musi być bardzo wzruszające.:tak:
 
Hej Dziewczyny, melduje się po całkiem dobrze przespanej nocy...ale rano obudziła mnie moja corka strasznie skacze dzis w brzuszku:) no i niestety ten bol kregoslupa i bioder i pachwin staje sie nie do zniesienia...moja lekarka mowila mi ze raczej nie dotrwam do kolejnej wizyty a tu wizyta jutro a ja dalej w dwupaku:-(

Juz sie nie moge doczekac jutrzejszej wizyty mam nadzieje ze chociaz cos mi sie tam ruszylo w kierunku porodu...
 
Eve ja np też kupowałam na sali ... ogólnie na wszędzie na %%% ;-) hehehe

Co do twarzyczki to My mamy jedno ale wygląda jak czaszka a nie buzia dziewuszki :p a na połówkowym to tak się kryła i brykała że lekarz mówił że straszny ancymon z niej ;-)
 
Moja Tosia na USG połówkowym tak się zakrywała, że nawet 8D nic by nie zdziałało więc zazdroszczę Wam obrazu twarzyczek, bo to musi być bardzo wzruszające.:tak:

ja tez nie mam zdjęcia twarzyczki :( Nasza Marysia albo sie tak wierciła, że nie było mozliwości wyostrzyć obrazu i twarz bardziej była podobna do budyniu niz dzidziusia, a potem to juz nam tylko pokazywała pupkę :D To mój mąż się śmiał, że to bardzo niewdzięczne dziecko, jeszcze się nie urodziło a już się na rodziców wypina :D

Marcepanowa, ja tez jestem z Huty i była by wdzięczna za namiary na jakieś grzeb-ciuchy. Bo ja znam tylko ten jeden na przeciwko nck, koło punktu plusa, a chętnie poszerzyłabym krąg poszukiwań :D

A ja dzisiaj musze jechać do pracy :/ A podobno nie ma ludzi niezastąpionych ;)
 
a ja kupuje rzeczy dla córki w SMYKU ale jak są wyprzedaże tak jak teraz, a w dodatku zapisałam się do klubu smyka i dostaję smsy jak są dodatkowe promocje...np teraz od 14-16 mam do wyprzedazy dodatkowe 20% znizki i kiedy tak kupilam 5 par bodów z długim rękawem za 20 zł i uważam że to super cena:) jak nie urodzę to się jeszcze wybiorę w tych dniach teraz bo widziłam sporo fajnych rzeczy a właśnie z tym moim kodem na dodatkowe 20% to wychodzą fajne ceny:)
 
reklama
Hej, meldujemy sie dalej w dwupaku. Objawow zblizajacego sie porodu zero w dalszym ciagu. Mąż żartuje "Młoda masz 11 dni jeszcze". ciekawe czy córeczka posłucha starego ;-) Ola też wczoraj szalała niemiłosiernie, myślałam że mnie dosłownie rozerwie ;-) poza tym wszędzie wsadzi te małe tuptusie - wygimnastykowana jest :) myślałam, że na finiszu dziecko ma na tyle mało miejsca, że ledwo czuć ruchy, ale skąd :)
ciekawe czy nasze Dzieciaki się umówiły na jakąś datę, że zadne nie chce wychodzić? :p
 
Do góry