reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

U mnie relacji z porodu jeszcze nie będzie:) Byłam dziś na KTG i choć zapisały się dosyć ładne skurcze (tak na marginesie nie czułam ich) to jeszcze nie są skurcze porodowe. Po KTG skierowano mnie na USG, które zrobił przesympatyczny Pan Konrad M. Jagódka waży 3200 gr więc jest raczej z malutkich dziewczynek. Kolejne KTG w niedzielę wieczorem na porodówce bo Pan Konrad ma wtedy dyżur i powiedział żebym sobie podjechała to zrobią mi KTG, bo poradnia będzie czynna dopiero w czwartek po świętach.
O ubrankach to się nie wypowiadam bo mi się już w szafie nie mieszczą:-)
 
reklama
Po dzisiejszej wizycie u lekarza nasz Antoś okazuję się jednak Marysią :-D A miał być pierworodny ;-)
Za 4 tygodnie czeka USG połówkowe. Czy któraś z Was robiła je "Fertility" na pl. Szczepańskim? Moja Pani doktor poleciła mi zarejestrować się do dr. Konrada Muzykiewicza. Byłabym wdzięczna za opinie :-)
 
Witaj Girin:) Pan dr Konrad Muzykiewicz to specjalista zajmujący się właśnie USG więc myślę że twoja lekarka dobrze Ci poleciła. Ja akurat pochwaliłam go w poście powyżej:) Elak udzielająca się na tym forum również pisała, że jej małowodzie badał w szpitalu Pan Konrad i była zadowolona. Zresztą w poradni w szpitalu jak coś jest nie tak, to lekarka dzwoni do Pana Konrada poprosić go żeby przyszedł zrobić USG bo ponoć robi je najlepiej. Oprócz tego że jest świetnym specjalistą jest również naprawdę miłą osobą:)
 
Dziewczyny:

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija :-)
 
Ja również dziewczyny życzę Wam Zdrowych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:)

U mnie po KTG cisza więc spokojnie czekamy nadal.....
 
Hej
My już po ... Patryczek w domu spędzi z nami pierwszą wigilię :) Niestety zaraz pora karmienia więc za długo nie opiszę .. niestety u nas wystąpiły komplikację przy porodzie i skończyło sie cesarkę wykonaną przez samego Gacha.
Ale naprawdę cieszę się ze wybraliśmy ten szpital - poród prowadziły dwie położne ... obie genialne, gdy pojawiła się krew wraz z wodami - "przybiegło" 2 lekarzy - szybka decyzja po 2 minutach byłam na stole po 10 urodził się Patryk - opieka po porodzie nade mną i nad małym no cóz .. pół godziny Pani od noworotków siedziała ze mną i próbowała go uspokoić o 5 w nocy.
Oczywiście jest parę ale ... ale teraz czas na karmienie .. i prawdą jest to ze wyspanie się z małym jest cięzkie
 
Hej ja też jestem tu nowa, obecnie w 11 tygodniu ciąży i zapisana jestem do szkoły rodzenia również na maj :-)

To super! Wygląda na to,że będziemy razem chodzić się uczyć :-) Na ostatniej wizycie słyszałam już bicie serduszka maleństwa:-) niesamowite uczucie :D. Tymczasem dziewczyny i spokojnych, zdrowych Świąt !
 
reklama
Do góry