reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Wybieram się jutro do Żeromskiego na KTG zobaczymy co słychać w szpitalu, może w końcu nastąpiły jakieś zmiany :) Poród tuż tuż a ja dalej nie podjęłam decyzji gdzie rodzę :-p
 
Powiem Wam, że leżę teraz na patologii od wczoraj bo dzidziol mi się chce na świecie pojawić wcześniej i słyszałam, że położne między sobą gadały że od dziś mieli otworzyć nowy oddział. Ciekawe czy znowu im się obsunie...
Jesli chodzi o opiekę to na prawdę Żeromski jest rewelacja! Wczoraj miałam niezbyt przyjemną lekarkę jak się przyjmowałam, ale poza tym jest super ! :-)
 
Byłam dzisiaj w Szkole Rodzenia, szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż 2,5 godzinnego wykładu, następnym razem biorę kanapkę:tak: Wykład bardzo rzeczowy, wszystko na temat ciąży w III trymestrze i porodu zostało wyjaśnione, podana została lista potrzebnych rzeczy i dokumentów do szpitala. Bardzo dużo par brało udział w wykładzie, nie spodziewałam się aż tylu osób, no ale jakoś wszyscy się pomieścili. Jedynie mogę ponarzekać na warunki sanitarne, sala wykładowa mieści się w podziemiach IP oddziału ginekologiczno - położniczego, jest tam strasznie obskurnie, szaro -buro i nieprzyjemnie. Mam tu na myśli korytarze, sala w miarę odświeżona, w niej niewielki telewizorek, na którym emitowany był film na kasecie video:-D

O matko! Ja też tam byłam! Hehehe ;) mogłyśmy się jakoś zgadać wcześniej;) pewnie jeszcze siedziałyśmy gdzieś blisko siebie;) na kiedy zapisałaś sie na ćwiczenia?

daj znać jak było na ćwiczeniach.też sie musze zapisac na jakieś ale ciągle odwlekam:-)

Dam :) mają być ćwiczenia na piłce :D wszytsko pod kątem porodu:D
 
Ostatnia edycja:
To trzymamy kciuki za Twoją dzidzie, żeby zmieniła zdanie i jeszcze dłuuuuuuuuuugo u Ciebie pomieszkała oraz za nowy oddział, może tym razem się uda i otworzą :D
 
Jak 9 lat temu chodziłam do SR w Żeromskim to też były tłumy, ale najfajniejsze w trakcie porodu było to, że trafiłam na położną, która prowadziła wykłady, wtedy to była p.Anna Połczyńska
 
Byłam dziś na KTG, podobno przenoszą się do nowych sal :D niestety nie udało mi się zobaczyć porodówki ani oddziału bo był spory ruch, cesarskie cięcie i tak wyszło :)
 
Byłam dziś na KTG, podobno przenoszą się do nowych sal :D niestety nie udało mi się zobaczyć porodówki ani oddziału bo był spory ruch, cesarskie cięcie i tak wyszło :)

Wru, ile razy masz chodzić tam na KTG? ja mam dopiero za tydzień pierwsze i ciekawi mnie jak często trzeba się zgłaszać
 
reklama
W 37 tygodniu byłam po raz pierwszy (tylko w innym szpitalu), teraz w 38 tygodniu byłam drugi raz, lekarz sprawdził zapis i stwierdził, że do porodu to mi jeszcze daleko i kazał przyjść znów za tydzień. Panie z poradni zapisały mnie na kolejną wizytę :)
 
Do góry