reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Ok, dzięki to będę czekać na odpowiedź. Ja właśnie nie przeczytałam sobie, a z wypowiedzi tej lekarki wywnioskowałam, że w przyszłym tygodniu też ona będzie.
 
reklama
Dzisiaj też była E. Zygiel i z tego co widziałam w harmonogramie to oprócz niej jest jeszcze jedna lekarka która przyjmuje tylko raz w tyg. i to przez 2 godz. więc raczej nie trafisz na kogoś innego.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które w ostatnim czasie rodziły w Żeromskim, czy ZZO dostałyście bez problemu? Mnie czeka wywołanie a z tego co czytałam to przy oxy skurcze są bardziej bolesne i tak się zastanawiam czy wytrzymam i czy nie będą robić problemu ze znieczuleniem.

Dodam jeszcze że idę tam "z ulicy" bo nie mam tam lekarza ani położnej.
 
Ostatnia edycja:
A wiecie może czy mają jakoś określone ile dni po terminie zostawiają w szpitalu? Czy jeśli się nic nie dzieje to odsyłają? A drugie pytanie, to czy w sobotę i niedziele można podjechać na ktg jeśli się jest po terminie, czy tylko w tygodniu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Na siłę Cię nikt nie zatrzyma. Ja zostałam przyjęta 14 dni po (wcześniej nie chciałam, a i wyniki były ok), ale wiem, że już wcześniej kładą.
Co do ktg to raczej w tygodniu, jak jesteś po terminie to robią często więc np. w piątek i następne w poniedziałek. Jak się niepokoisz lub badania średnie to biorą na oddział. Tam masz codziennie, a nawet częściej.
 
Ostatnia edycja:
co do bolesności skurczów przy wywoływaniu porodu to ja bym nie panikowała na zapas, choć to był mój jedyny poród i nie mam porównania wydaje mi się, że tragedii z bólem nie było przy wywołaniu i urodziłam bez znieczulenia. Tyle, że poród był w miarę szybki, ale na prawdę ja tam wolałam nie mieć niczego w kręgosłupie:tak: Ja wiem, że różny jest próg bólu, ale na prawdę nie warto się nastawiać, że wywoływany to boli bardziej, bo to raczej od większej ilości czynników zależy :rofl2:
 
Ja mam porównanie ;) Raz moje własne skurcze bez znieczulenia, drugi raz oksy bez znieczulenia. Przy oksytocynie skurcze były częstsze, nie było tego czasu na odpoczynek między skurczami, regenerację sił. Ale za to poród szybszy. Żyję, traumy nie mam ^^ :-D
 
reklama
Witam
Chciałam zapytać Was drogie mamy do jakich ginekologów chodziłyście? czy takich co pracują w żeromskim czy do innych? znacie może jakiegoś ginekologa co pracuje w żeromskim i przyjmuje gdzies na nfz?
Chciałabym rodzić w żeromskim i szukam lekarza, który by tam pracował, bo nie chcę iść do porodu z ulicy bo raz juz tak poszlam i wyciągnełam wnioski.
prosze o namiary
pozdrawiam
 
Do góry