reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Bobiczka ja slyszalam, ze przy wiekszej ilosci dzieci zajmuja sie same soba, a rodzicielstwo polega na ukrywaniu sie przed dziecmi (np. na forum :D).
 
reklama
7 to moze drobne przegiecie, ale piatka Bobiczatek (wlasnie- jak to sie odmienia?) byloby okej :)....
Wiesz- my z anuleczka mamy interes zawodowy w nagabywaniu matek - rozwiazemy kazdy Twoj problem....nawet te dzieci sasiada znajdziemy :p.
 
Bobiczka dokladnie :D:D:D- zaplace Kubie za opieke nad Tosia :D:D:D:D! Wystarczy, ze bedzie przychodzil i bedzie fajny :D.

Anuleczka nie zasmiecamy tylko na powrot czynimy go atrakcyjnym :p.
 
Cześć Dziewczyny. Śledzę to forum od roku:) najpierw z brzuszkiem a teraz już jako mama:) Dziewczyny, potrzebuję pomocy, potrzebne są mi namiary na dobrego i sprawdzonego ginekologa dziecięcego w Krakowie. U mojej córeczki stwierdzono sklejenie warg sromowych:( Pamiętam że "stare" forumowiczki, które juz się rozwiązały założyły własny dzieciaty watek, ale nie mogę go odszukać... stąd mój wpis tutaj.
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Eve. Racja robimy mu mała reaktywacje popularności, że dzieci urodzone w zeromskim takie.kumate ze na siebie już za niedługo zarobią...

A ci tu taka cisza? Nikt nie urodził pięknego bobaska ostatnio ?????
 
Do góry