reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

kogel - mogel bardzo chciałybysmy pomoc, ale w tej kwestii nie potrafimy. Wszystkiego dobrego!

bobiczka, kiedy masz wizyte? jak sie czujesZ? oswoiliście się z myslą że Kuba będzie miał rodzeństwo?:p
 
reklama
nie trzeba rożka ani nic do przykrywania dziecka, wszystko dają w szpitalu.
Nie trzeba tez podkładów na łóżko. Nie wolno smoczka. Warto zabrać laktator. Ja polecam ten szpital, rodziłam 22 stycznia.
 
Ja rodziłam w marcu i nie potrzebny był rożek,kocyk miałam swój ale dziecko dostaje taką narzutkę a co do smoczka to żadna położna nic nie mówiła że nie można,laktator tak jak wspomniała karla4 warto wziąść lub kupić na miejscu u położnych firmy madela,ja tak własnie zrobiłam gdyż myślałam że nie będzie potrzebny ale po nieplanowanej cesarce okazał się niezbędny.
 
Witam, mam pytanie, czy orientuje się ktoś jak to jest z dyżurami lekarzy w Poradni ginekologicznej? W zeszłym tygodniu byłam na pierwszym KTG i zastanawiam się, czy jak pójdę w przyszłym tygodniu w tym samym dniu to będzie ten sam lekarz, czy niekoniecznie?
 
reklama
Wydaje mi się, że w tej poradni jest E.Zygiel cały czas, na drzwiach chyba też pisało. Ja będę we wt na kolejnym KTG to dam znać, chyba że ktoś wie jak to faktycznie jest.
 
Do góry