reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Wesolutka, bo oni mają jakieś marne to ktg na porodówce, moja ginekolog w końcu sama mi je odpięła w trakcie, bo powiedziała, że to nie ma sensu, bo widzi po mnie kiedy mam skurcz a to się nie pisze:-D szczypały mnie po brzuchu i tak sprawdzały czy faktycznie to skurcz:-D a co do partych też sama zgłaszałam położnej, że czuję już, że muszę i zakazała mi do przyjścia lekarki i powiem Wam, że jak na szkole rodzenia to sapanie wydawało się wszystkim głupie i śmieszne, tak faktycznie tylko to pomagało, żeby opóźnić parcie :tak:
 
reklama
Sparcle kazda z nas ma inne wymagania i oczekiwania co do szpitala w którym chce rodzic.....Ja ze swojego doswiadczenia moge polecic Ci ten szpital w 100%. Personel jest jak najbardziej wporządku, wszyscy są bardzo pomocni i naprawde są z Tobą w tej waznej chwili jaką jest poród. Moge stwierdzic ze kazdą pacjentkę traktują indywidualnie. Połozne po porodzie są cały czas do dyspozycji Twojej i Twojego dziecka, zawsze z chęcią Ci pomogą jezeli bedziesz miała problemy z dzieckiem lub z karmieniem piersią. Co do karmienia to kłada na nie bardzo duzy nacisk, ale jezeli brakuje Ci pokarmu to połozne o kazdej porze dnia i nocy dokarmiają maluszki sztucznym mlekiem przez kieliszek plastikowy. Sale poporodowe są wyremontowane, bardzo zadbane i czysciutkie. Niestety nie wyremontowali porodówek ale tragedii nie ma, da sie przezyc :):) Rodziłam w tym szpitalu dwoje dzieci i naprawde chwalę sobie ten szpital i personel, zreszta myśle ze wiekszosc forumowiczek tutaj ma takie samo zdanie. Jesli masz jakies pytanie to chetnie pomoge:-)
 
Sparcle, ja też bardzo chcialam karmic piersia, wiec wybralam żeromskiego. I nie zawiodlam sie, drugi porod tez tu planuje :)
Przede wszystkim personel jest godny polecenia, uwierz ze przez poltorej doby do kazdego karmienia polozna pomagala mi przystawiac mala :D o wszystkim jestes informowana, zarowno jesli chodzi o Ciebie jak i dziecko. Czysto, po remoncie, komfortowo :) jedyny minus to jedzenie, wiec trzeba sie nastawic na dokarmianie z domu :)

anuleczka, no to ktg, to chyba z czasów jak my się rodziłyśmy :D chociaż mnie bardzo długo trzymali na ktg, bo młodej tętno spadało i właściwie do partych cały czas lezałam z ktg.
 
wesolutka, powiem Ci, że właściwie to jadłam tylko szpitalne jedzenie plus Mąż przywoził drożdżóweczkę codziennie, żebym miała na noc <bo byłam w nocy głodna jak wilk> i tyle:-) jedzenie dość pozytywnie oceniam:-) <chociaż, możliwe, że po cesarce i sucharkach to każde jedzenie jest pozytywne;-)>
 
tigi to moze sie poprawilo przez te kilka miesiecy. ja pamietam na sniadanie 4 kromeczki weki i lyzma dzemu albo 2 plasterki wedliny i kawa inka ktora wtedy mi bardzo smakowala ;)
 
wiesz, ja generalnie byłam na diecie cukrzycowej od miesiąca przed porodem, więc takie jedzenei to dla mnie luksus - bo np nic z mlekiem mi nie było wolno na śniadanie wcześniej;-) a dżem to już w ogóle;-)
 
Haha, ja o 12 zaczęłam rodzić, więc obiad i kolacja z głowy, urodziłam po pólnocy i na drugi dzień myslałam że zemldeje po tym bogatym śniadaniu :D i jeszcze ta Pani czekająca na talerz, że nie można było spokojnie zjeść :D
 
Cześć dziewczyny, postanowiłam dołączyć do Was :-) Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży i zastanawiam się właśnie gdzie rodzić. Biorę pod uwagę szpital Żeromskiego. W ogóle miło z kimś porozmawiać, kto jest w podobnej sytuacji i nas rozumie :tak:
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-D
 
reklama
Do góry