reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

tak, ja tez o tym slyszlam
grupa krwi dziecka moze sie zmienic
radzilabym powtorzyc badanie kiedy bedzie to konieczne
pewnie nie raz bedzie okazja pokluc maluszka, nie ma sie co spieszyc..
zreszta w sytuacji awaryjnej lekarze i tak robia badania na nowo
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi. Ja jednak chce uzyskac tamta grupe skoro mloda miala pobierana krew w tym celu, a ze zmiana sie licze.
A miala na pewno bo przy moim rh ujemnym konieczne bylo oznaczenie w celu wykrycia konfliktu serologicznego. Wiem, ze nie ma mojej bo po porodzie dostalam zastrzyk z immunoglobulina.
Nic jak bede kiedys w szpitalu to zapytam :)
 
Dziewczyny, ja juz rozpakowana:) JUPIII !! termin mialam na 14tego a juz w tamta nd wziely mnie od rana bole... caly dzien przechodzilam a wieczorem pojechalismy do szpitala i okazalo sie ze mam 5 cm rozwarcie. W ten oto sposob o 1.45 nad ranem w pon. przyszedl na swiat nasz synek - 56 cm waga 3300. Trafilam na super polozna : p. Kasie. Naprawde zajela sie mna super troskliwie. I pomimo iz sam porod przewyzszyl moje oczekiwania na stopien bolu...to cala reszte wspominam juz bardzo dobrze. Opieka w Zeromskim jest naprawde fantastyczna!!! Wszystkie polozne ktore pomagaja potem przy noworodkach i te ktore opiekuja sie swiezymi mamami, to super cieple, mile i chetne do pomocy kobiety! Jak tylko slyszaly ze dziecko placze ciut dluzej to zaraz przybiegaly i pomagaly.. nawet nie zdazylam sama pojsc i poprosic o pomoc. Otrzymujesz mnostwo porad i kazdy chetnie pokaze ci co robisz nie tak przy karmieniu. Dla mnie bylo to bardzo wazne, gdyz jest to moje pierwsze dziecko i faktycznie czulam sie bardzo pewnie w tym szpitalu pod opieka takiego personelu. Niestety musielismy byc w szpitalu az do pt, gdyz p. doktor nie podobala sie waga maluszka. Ale w ten sposob tatus dostal prezent na Walentynki i mogl nas zabrac do domku:) Jezeli kiedys bede rodzic, to juz wiem, ze napewno w Zeromskim!!!:-)
 
Frysia gratuluje - długi chłopiec!
Super, że jesteś zadowolona z opieki w żeromskim. Aha i chyba miałyśmy te sama polozna przy porodzie :D
 
Frysia gratuluje synka:) Nastepna dołączyła do grona rozpakowanych.....ciekawe która nastepna:-) Swoją drogą mną tez przy porodzie opiekowała sie pani Kasia, tez była bardzo sympatyczna i baaardzo opanowana i spokojna:):) i dziekuje jej z całęgo serca za to ze przezyła wciskanie mojej stopy w jej żebra podczas parcia:zawstydzona/y:, mam nadzieje ze nie miała pozniej zadnych komplikacji hehe Naprawde wspaniała kobieta. Nazwiska niestety nie pamietam juz....
 
Będąc w ciązy, a zwłaszcza pod koniec marzyłam zeby juz urodzic ale teraz po 2 miesiacach stwierdzam ze bardzo brakuje mi tego brzuszka....i jakos ludzie tacy życzliwsi dla mnie byli hehe Ale z drugiej strony mam juz malutką przy sobie i z dnia na dzien moge patrzec jak ona sie zmienia, usmiecha, gaworzy......ehhh piekny widok:-):-)
 
reklama
agniecha, P. Kasia Grabowska, zapewne :)
ty wbijalas stopy w zebra, a moje lozysko wypadlo centralnie na biale spodnie poloznej :)
 
Do góry