reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Ja mam termin na 4 stycznia :) i jutro rano najpierw ostatnie badania a potem jeszcze próbuję podjechać do Narutowicza, bo to tego szpitala mam 10 minut samochodem od siebie i nie wiem czy nie chche rodzić bliżej a słyszałam ostatnio od znajomych dobre opinie właśnie.
 
No pewnie, jak masz blisko do Narutowicza to nie ma co sie pchac przez całe miasto do innego szpitala:) Ja tez słyszałam ze Narutowicz pod względem porodów sie bardzo poprawił.
 
Prawda jest taka, że jeśli miałabym rodzic wcześniaka czy miała jakiekolwiek komplikacje w ciąży to na bank bym wybrała te o lepszym stopniu referencyjności czyli Kopernika lub Ujastek. Ale, że teraz między 37 a 42 tyg to już poród o czasie i ciąża donoszona to chyba będę spokojniejsza jak do szpitala dojadę w 10 minut nawet jak są korki niż w 40 minut...w każdym szpitalu mogę trafić na personel, który będzie niemiły itp - to już nie zależy ode mnie...a na 2 tyg przed terminem chcę już urodzić gdziekolwiek hehe :D
 
Pytanko do Dziewczyn, ktore byly juz na KTG:gdzie sie kierowac w szpitalu?Gdzie ta poradnia? Mam jutro rano a nie wiem ile w korkach postoje:)
 
Hm. Wchodzisz główną bramą (tą ze szlabanem dla samochodów) i idziesz chodnikiem cały czas w prawo. Dochodzisz do bocznego wejścia. Jest tam wejście na porodówkę i drugie na patologię ciąży (to bliżej okna życia). Wchodzisz w to drugie. Omijasz wejście na oddział i przechodzisz drzwiami do korytarza. Po prawej jest Poradnia KTG ;)
 
Prawda jest taka, że jeśli miałabym rodzic wcześniaka czy miała jakiekolwiek komplikacje w ciąży to na bank bym wybrała te o lepszym stopniu referencyjności czyli Kopernika lub Ujastek.
Myślałam tak samo ;) Tzn, bez Kopernika.

Ja wszystkie szpitale mam daleko (mieszkam na południu miasta), więc czas nie był dla mnie argumentem. Ale ja tam do porodu jechałam MPK (na szczęście trasą lub w porze w miarę bezkorkowej) :D
 
Megami - MPK to niezły wyczyn :) Ja za to pójdę na porodówkę chyba na nogach, bo mam do szpitala jakieś 200m. Też sie zastanawiałam jak by były jakieś komplikacje podczas porodu to co wtedy zrobią w Żeromskim, ale stwierdziłam że Ujastek jest na tyle blisko, że jak by coś to małego tam chyba szybko przetransportują.
 
dzień dobry :)

Tak przeczytałam kilka Waszych postów , bo mnie na wspomnienia wzięło ;)
Jeszcze niedawno ja pisałam, pytałam o Ktg, o dojazd do poradni , a już prawie 5 mc jestem po porodzie właśnie w Żeromskim :)
jak najbardziej polecam ten szpital , oceniam go 6/7 :)
 
reklama
Hm. Wchodzisz główną bramą (tą ze szlabanem dla samochodów) i idziesz chodnikiem cały czas w prawo. Dochodzisz do bocznego wejścia. Jest tam wejście na porodówkę i drugie na patologię ciąży (to bliżej okna życia). Wchodzisz w to drugie. Omijasz wejście na oddział i przechodzisz drzwiami do korytarza. Po prawej jest Poradnia KTG ;)

Wszystko się zgadza tylko kierunki troszkę inne. Tzn, jak się wejdzie to chodnikiem w lewo, a nie w prawo, przynajmniej tak szłam, bo po przeczytaniu Twojego posta przypomniałam sobie gdzie jest okno życia i tam się kierowałam.
Panie bardzo życzliwe, miła atmosfera, tylko trzeba się nastawić na to, że wszystko długo trwa.
 
Do góry