reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Mnie tez sie wydaje ze świeta spędze w domu, jak jest faktycznie dzidzia taka duza to pewnie znowu przenosze 2 tygodnie jak to było za pierwszym razem:baffled: sonick a na kiedy Ty masz termin porodu? Mnie lekarka kazała podejść w święta na Izbę Przyjęc i tam zrobic KTG

Termin mam na 3 stycznia. A Ty? A masz coś konkretnego mówić na tej Izbie Przyjęć?:) Też myślałam o tym, żeby w razie czego tam się zgłosić, ale nie wiem za ile dni czy za tydzień to nie będzie za późno, bo mi lekarka powiedziała, że 2 razy już powinnam robić KTG.
 
reklama
sonick ja mam termin na 25.12 ale wątpie zebym do tego czasu urodziła.....:-) Lekarka powiedziała ze mam iść na Izbe w święta i powiedziec ze ona kazała mi sie tutaj zgłosic, ponieważ w poradni juz nie było miejsca na zapisanie sie na KTG przed świętami. A w poradni na KTG zapisałam sie dopiero na 30.12 Myślę ze mozesz spokojnie podejsc na Izbę bo tez termin masz juz na dniach a skoro w poradni nie ma juz miejsc to gdzies to KTG trzeba zrobic:). Jak byłam na KTG to położne rozmawiały z lekarką i mowiły ze u nich juz nie ma gdzie wciskac pacjentek i lekarka mowiła ze trzeba bedzie je wysyłac na Izbę Przyjęć, ze nie ma innego wyjscia....
 
sonick ja mam termin na 25.12 ale wątpie zebym do tego czasu urodziła.....:-) Lekarka powiedziała ze mam iść na Izbe w święta i powiedziec ze ona kazała mi sie tutaj zgłosic, ponieważ w poradni juz nie było miejsca na zapisanie sie na KTG przed świętami. A w poradni na KTG zapisałam sie dopiero na 30.12 Myślę ze mozesz spokojnie podejsc na Izbę bo tez termin masz juz na dniach a skoro w poradni nie ma juz miejsc to gdzies to KTG trzeba zrobic:). Jak byłam na KTG to położne rozmawiały z lekarką i mowiły ze u nich juz nie ma gdzie wciskac pacjentek i lekarka mowiła ze trzeba bedzie je wysyłac na Izbę Przyjęć, ze nie ma innego wyjscia....

Ja też się zapisałam właśnie na 30.12. Tak jak piszesz, też chyba się zgłoszę na Izbę. A mówiła Ci jak często masz przychodzić?
 
Właśnie nie mówiła nic. Powiedziała zebym w święta sie zgłosiła na Izbe i tyle. Jak mi z Izby nie karzą sie zgłosic wczesniej to pojde dopiero 30.12 do poradni na KTG, noo chyba ze wczesniej zaczne rodzic:-) w co wątpie:) Sonick a kiedy się wybierasz na Izbę Przyjęć? Jak pojedziesz wcześniej ode mnie to daj znać jak Cię tam "przyjęli":-)
 
Agnieszka308 ja myśle ze nie ma co panikowac. O każdym szpitalu o którym bys czytała bedą nie tylko pozytywne opinie ale tez i negatywne. Jedna trafi na super personel i bedzie zachwalała a inna akurat trafi na tą "gorszą" zmianę i bedzie pisała jak najgorsze opinie na temat szpitala. Ja rodziłam na Żeromskiego i nie moge powiedziec złego słowa o tym szpitalu, chociaz nie wszystkie panie położne albo lekarze przypadli mi do gustu.....a jeśli chodzi o te bakterie( z tego co wyczytałam to chodzi o paciorkowca) to mozna sie nią zarazic wszedzie,akurat te dziewczyny złapały ją w szpitalu.
 
reklama
Do góry