reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

Ella współczuję, trochę czas przyjścia maluszków na świat nie jest zbyt korzystny. U mnie też pełen szpital, najpierw mój synek drobna infekcja, którą udało się opanować, później mój mąż a teraz ja. mam taki katar jak nigdy w życiu, jeszcze tak nie było żebym miała tyle dolegliwości naraz. Rwa kulszowa, ból kości łonowej i do tego przeziębienie.
Niech ten 9 miesiąc się szybko skończy!!!!!!
 
reklama
Ten termin wyszedł z Usg genetycznego w 13 tc i potem na każdym usg wychodziło że dziecko jest mniejsze o 2 tygodnie od terminu wg miesiączki,dzięki na wszelki wypadek wezmę wszystkie badania żeby mieli wgląd :)nie obraziłabym się gdyby mnie tam zostawili bo nie ukrywam że chciałabym już urodzić :)
Dzięki za wszystkie wskazówki

Pozdrawiam
 
Fakt, pogoda nie nastraja optymistycznie. A miałam taką nadzieję, że sobie z Maleńkim będziemy chodzić jeszcze na jesienne spacerki. Mój starszy synek się urodził w styczniu i długo nie wychodziliśmy. Wpadłam w totalną deprechę siedząc w domu sama dzień w dzień. Teraz boję się tego samego :-(

Widzę dziewczyny, że chyba wszystkie już wypatrujemy końca :happy:
 
Witajcie dziewczynki:tak:
My już od środy w domku,także bardzo szybko wyszłyśmy:tak:
Laura urodziła się w poniedziałek o 10:52 49cm 2920g także malizna straszna:tak: zdrowa i dostała 10punktów:tak:
Ja bardzo źle wspominam całą cesarkę i po jakoś do dziś nie moge dojść do siebie tak bardzo wszystko boli,ruszać się nie mogę:-( po pierwszej cesarce to już po 6 godz od cięcia byłam sprawna i jakoś szybciutko doszłam do siebie.
Karmię piersią:tak:
Szpital jak najbardziej polecam,opieka bardzo dobra:tak:
Ale mając wybór nigdy bym się nie decydowała na cesarkę nie ma nic gorszego:-(
Pozdrawiam :tak:
 
Nikol, gratulacje! :)
Cesarka to bądź co bądź nie taki pikuś. Dzidzię masz bardzo malutką, musi być strasznie słodki Krasnalek :-D Ważne, że wszystko poszło dobrze, że jesteście zdrowe i że karmisz :tak: Trzymam kciuki za szybkie dojście do siebie! :wink:
 
Nikol gratulacje z narodzin córeczki:) Moja Natala też urodziła się maleńka 52cm 2820g, ale na cycusiu szybko nam podgonią rówieśników:):)
 
Ja dziś po KTG i USG się dowiedziałam, że mój synek nie będzie raczej mały... Coś w okolicach 3800g. No i niestety jak się nie zdecyduje sam wyjść do środy to indukcja. Buuuuuuu!!! :sad:
 
Witam wszystkich. piszę z prośbą o pomoc:zawstydzona/y:.
chciałabym się umówić do ginekologa na NFZ w szpitalu żeromskiego, nie jestem w ciąży tylko na nolmalną wizytę, badania itd. nie jestem z krakowa i czy to nie będzie problem? jak mam się umówić na wizytę i jacy lekarze przyjmują? trzeba wcześniej się rejestrować czy zachodzę, rejestruję się i siadam w poczekalni i czekam na wizytę?
bardzo proszę o pomoc;( boli mnie chyba jajnik i muszę iść do lekarza
 
reklama
hej dziewczyny,

nikol gratulacje :-):-) współczuje złego samopoczucia, bo najpierw ciężko w ciąży a teraz po porodzie gdzie by się chciało być już w pełni sprawnym, ale daj sobie trochę czasu i wszystko wróci do normy.

Ja jeszcze w dwupaku, obleciałam wesele brata, trochę potańczyłam, ale do 12 tylko wytrzymałam bo od siedzenia na stołku strasznie spuchłam i trzeba było wracać.
Dzisiaj kolejne ktg i usg, na zapisie żadnych objaw zbliżającego się porodu, a na usg okazało się że maluszek waży tylko 3200 więc jest szansa że urodzę tym razem mniejszego synusia, lekarka mówi jedno parcie i z głowy, oby nie przenosić za długo. w piątek kolejne.
Ella a ty który masz tydzień dokładnie bo nie masz suwaczka i nie wiem. Jestes już po terminie że będziesz miała wywoływany?

W ogóle Żeromski jest przepełniony, jak czekałam dzisiaj na patologii na usg to dziewczyny po cc kładli na patologii bo nie było miejsc na oddziale. Jedna dziewczyna mówiła że szpital przeżywa oblężenie ze względu na dobrą opinie, wszyscy chcą tam rodzic.

cucumberka zadzwoń do poradni gin - położ. Żeromskiego, tam Ci udzielą info czy możesz przyjść na wizytę skoro nie jesteś z Krakowa. Telefon znajdziesz na stronie szpitala.
 
Do góry