reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

Trzymam kciuki za nierozpakowane!
Evella ja też wczoraj byłam w poradni (kontrola krocza) i faktycznie tyle ludzi to tam jeszcze nie widziałam! szok! Udanej zabawy na weselu:-)
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa w zasadzie nie wiem dlaczego wcześniej tu nie zaglądnęłam,mam pytanie odnośnie szpitala Żeromskiego postanowiłam tam rodzić termin mam za ok 1,5 tygodnia a nie byłam tam jeszcze na KTG bo chodziłam do poradni patologii Ciąży na Kopernika i nie mam zielonego pojęcia jak sobie załatwić tam to Ktg może mi powiecie o nim i ogólnie chętnie dowiedziałabym się wszystkich ważnych informacji które powinnam wiedzieć.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
CandyKills na KTG umawiasz się pod tym nr 12 622 94 17, wiedz zadzwoń sobie tam juz dzisiaj. Na pierwsze zabierz ze sobą dowód os. i kartę ciąży Jeśli jakieś skurcze będą sie pisały, albo wyjdzie coś niepokojącego to najprawdopodobniej zostaniesz zbadana i/lub zrobią ci usg. powodzenia!
 
Candy, przygotuj się na długie czekanie ;) Książka się przydaje, albo jakaś gazeta.


Mój termin porodu minął wczoraj. Kurczę, robię wszystko, żeby urodzić: dużo chodzę, sprzątam, gotuję, skręcam meble. I nic ;-)
 
Candy, przygotuj się na długie czekanie ;) Książka się przydaje, albo jakaś gazeta.


Mój termin porodu minął wczoraj. Kurczę, robię wszystko, żeby urodzić: dużo chodzę, sprzątam, gotuję, skręcam meble. I nic ;-)

ehh dzięki za wiadomość o czekaniu mam nadzieję że jakoś szybko się uwiną z tym Ktg mnie termin wg miesiączki minął kilka dni temu a wg usg mam na 29 września
 
Candy to spory rozrzut terminów masz. W szpitalu jak pytają o termin to chodzi i o ten z ost. miesiączki więc dla nich już będziesz "przeterminowana". A ten 29 września to z tego pierwszego usg genetycznego masz, czy z jakiegoś kolejnego? Weź ze sobą na wszelki wypadek to usg bo możliwe że termin miałaś źle wyliczony.

Skoro jesteś po terminie to na pewno zrobią ci usg z przepływami żeby sprawdzić dobrobyt maluszka :)
 
reklama
Rojku, nad tym seksem to pomyślę :-D Chociaż w poprzedniej ciąży nic to nie dało i skończyło się wywoływaniem.

Z ostatnich wieści: mój 1,5 roczny synek ma zapalenie ucha środkowego, podobno wywołane pneumokokami (nie wiem jak laryngolog mógł to stwierdzić bez pobrania wymazu, ale niech mu będzie...). Antybiotyk i siedzimy w domu tydzień (przynajmniej).
M A S A K R A! :-( Idealne warunki do przyjścia na świat nowego Maleństwa... :wściekła/y:
Sorry, musiałam się gdzieś wyżalić. :sorry:
 
Do góry