reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie:) Z tego co wyczytałam madzieńka87 i Pasja wybierały się wczoraj na oględziny szpitala. Możecie napisać jak Wasze wrażenia? Ja na 90% jestem nastawiona na poród w Żeromskim, zapisałam się tam szkoły rodzenia na listopad (termin mam na 24.12) ale odziału położniczego nie miałam jeszcze okazji zobaczyć więc wszystkie informacje będą mile widziane:)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie:) Z tego co wyczytałam madzieńka87 i Pasja wybierały się wczoraj na oględziny szpitala. Możecie napisać jak Wasze wrażenia? Ja na 90% jestem nastawiona na poród w Żeromskim, zapisałam się tam szkoły rodzenia na listopad (termin mam na 24.12) ale odziału położniczego nie miałam jeszcze okazji zobaczyć więc wszystkie informacje będą mile widziane:)

byłyśmy :) postaram się napisać więcej jak tylko będę miała chwilkę czasu :)
ale jest OK !
 
no my z mężem dziś zwiedziliśmy trakt porodowy, te nowe sale, sale do porodu... jestem ogólnie zadowolona. Akurat dyżur miały pani Bogusia Chmiel i pani Gierczak... Akurat nas oprowadzała Pani Bogusia, bardzo miła Pani, wszystko wyjaśniła... Lewatywa jest wykonywana na życzenie pacjentki, najlepiej kupić sobie w aptece to coś do lewatywy, dobrze ogolić się wcześniej, za znieczulenie się nie płaci, choć zalecają poród naturalny... ale jeśli kobieta na prawdę cierpi to podadzą (o ile anestezjolog nie jest obecnie zajęty), nie płaci się też za poród rodzinny. Ogólnie bardzo jestem zadowolona.
 
Cześć >Ja jestem 7 tygodniową mamą ,też się tu udzielałam ale od porodu jakoś nie miałam weny, teraz mała jest spokojniejsza więc mogę pomóc , chętnie to zrobię ,bo jak tak czytam to sobie wspominam jak to było wtedy (byłam jeszcze tydzień przed porodem na patologi)trochę zdążyłam tam się rozglądnąć ,więc jak coś to pytajcie .Ja skończyłam cc po terminie ,na szczęście szczęśliwie :) jestem bardzo zadowolona z położnych, do pracy przykładają się całym sercem ,jedna była tylko nie specjalna ,ale w dzień w którym mnie wypisano ,więc nie przywiązałam do tego szczególnej wagi.PO porodzie byłam 2 dni na trzeci mnie wypisano:) pozdrawiam
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź. Koszmara:) jeśli możesz to napisz nam jak wygląda opieka po porodzie. Czy dziecko masz cały czas przy sobie i czy można liczyć na pomoc położnych, jeśli z czymś nie możesz sobie poradzić? Jak wygląda kwestia ewentualnego dokarmiania dziecka po porodzie, czy rzeczywiście jeśli trzeba podają dziecku mleko ze specjalnego kieliszka?
 
cześć dziewczyny..ja tak nie śmiało się udzielam ale czytam z zapałem :)
Koszmara:) ja mam pytanko, jak wygląda cc w żeromskim? Kiedy dają ci dziecko? Czy dziecko jest układane na 2 godziny na brzuchu? Kiedy połowica może dołączyć itp
Będę wdzięczna za odpowiedź :)
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź. Koszmara:) jeśli możesz to napisz nam jak wygląda opieka po porodzie. Czy dziecko masz cały czas przy sobie i czy można liczyć na pomoc położnych, jeśli z czymś nie możesz sobie poradzić? Jak wygląda kwestia ewentualnego dokarmiania dziecka po porodzie, czy rzeczywiście jeśli trzeba podają dziecku mleko ze specjalnego kieliszka?
Opieka moim zdaniem ok bardzo pomocne położne tak jak już pisałam oddają się w całości swojej pracy prznajmniej te na które ja trafiłam .Panie które były ze mną na sali rodziły już drugie dzieci w innych szpitalach np .Kopernik,Ujastek i powiedziały że niebo a ziemia jeżeli chodzi opiekę były bardzo zadowolone z opieki w Żeromskim .pomagaja bardzo jeżeli nie dajesz rady poprostu mów im pomogą>Mi pomagały same nawet jak nie mówiłam a widziały, że potrzebuje pomocy.dokarmiają jeżeli trzeba ,moją dokarmiali bo cały czas głodna była ,duża baba:)
 
dziewczyny a miałyscie robioną lewatywe?bo połozna odradzała i się zastanawiam czy robić czy nie...bo jak np.wczesniej załatwie sprawe to czy jest sens w ogóle żeby mi robili.nie wiem co o tym myśleć
 
dziewczyny a miałyscie robioną lewatywe?bo połozna odradzała i się zastanawiam czy robić czy nie...bo jak np.wczesniej załatwie sprawe to czy jest sens w ogóle żeby mi robili.nie wiem co o tym myśleć

hmm... ja do cesarki robiłam w domu - obowiązkowo, do sn raczej bym nie robiła,
najwyżej czopka glicerynowej użyj :)
 
reklama
Do góry