reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Potwierdzam to co napisały dziewczyny.Ja mam termin na wrzesień i jak dzwoniłam w styczniu jak tylko dowiedziałam sie o ciązy to już nie było wolnych miejsc
 
reklama
dzięki dziewczyny za rady :) zapisalam sie dzis na styczen ;) co prawda pani jeszcze nie miala listy na styczen, ale gdzies tam mnie juz zapisala wraz z nr telefonu i mam sie na niej pojawic jak tylko powstanie ;)
 
Wru wielkie dzięki za instrukcje, udało się trafić bezproblemowo :)

Też mam termin na początek września i też nie wiadomo czy nie czeka mnie cesarka...
 
No to się pewnie spotkamy. Oni tam robia cesarke na tydzien przed planowanym terminem normalnego porodu, wiec to juz ostatni dzwonek na ewentualna planowana decyzje chyba. Nie wiecie jak jest z opieka nad dzieckiem w nocy po cesarce? Czy ktos pomaga?
 
reklama
Do góry