reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Możemy sie przejsc razem bo powiem Ci że sama to się wybieram od dwóch tygodni co najmniej:)
Jutro przed południem mam wizyte u gina a tak to mi ogólnie pasuje kiedykolwiek
 
dziewczyny mam pytanie, którędy jest wejście na oddział ginekologiczno-położniczy w żeromskim? pytam, bo wybieramy się dziś z mężem żeby zwiedzić porodówkę bo będę rodzić w żeromskim (prowadzi mnie doktor Kasia Moskała) a nigdy nie byłam w tym szpitalu (mieszkam 40 km od kr). Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Podpinam się pod pytanie lucy:-)
Też mnie to pytanie nurtuje.
A poza tym to jak będę rodzić to mam się zgłosić na izbę przyjęć czy od razu na oddział gin-położn?
Jak to jest?
Ja w życiu nie leżałam w szpitalu a nawet w odwiedzinach u kogoś byłam raz w życiu, tak więc szpital to dla mnie jakaś totalna abstrakcja.
 
Do góry