reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Przeczytałam te opinie na Gdzie rodzić i aż mnie zmroziło. Kurcze, wcześniej jak czytałam większość było dobrych, jak ktoś marudził to na terror laktacyjny, a tak od listopada 80% jest złych i to głównie dziewczyny narzekają na to co mnie do tego szpitala przekonało-opiekę poporodową!!!! Brak pomocy przy karmieniu, opieki nad dzieckiem... Jestem w szoku. Czy aż tak położne osiadły na laurach? Dziewczyny proszę piszcie jak to u Was wyglądało, ja mam termin na 12 stycznia i zaczynam miec wątpliwości. Co do paciorkowca to jedno z czym się nie zgodzę, bo sama robiłam posiew w 24tc i był dodatni, nie miałam leczenia, teraz powtórzyłam i wyszedł ujemny. Pytałąm lekarki czy go zwalczyłam? Lekarka mi wytłumaczyła,ze czasami w posiewie nie wyrosnie a jest, więc nadal jestem noicielem. Stawiam własnie że tym dziewczynom mógł nie wyjść w posiewie mimo ,że go miały.
 
Karla też mam taka nadzieje że to chodzi o gbsa ja go niestety posiadam. A co do mojego terminu to byłam we wtorek popoludniu na ktg tam w poradni i pytalam czy mam przyjsc, pani doktor powiedziala że jeśli chce to moge przyjsc. Wole pojechac niz coś przegapić ;) zwlaszcza że ostatnio baaardzo bola mnie krzyze jak dluzej pochodze poza tym klucia w podbrzuszu napinanie brzuszka. A że pierwsza ciąza to tak naprawde nie wiem co czym i jak sie objawia.
 
Agnieszka308 to jak juz będziesz w niedziele po wizycie na IP to daj znac co i jak:) Noo chyba ze Cie juz zostawią to napisz jak juz bedziesz w domku z dzidziusiem:-):-) A co do tych opinii to ja bym tak nie przezywała. Nie znajdziecie szpitala, który ma same pozytywne opinie, zawsze sie znajdzie jakaś pacjentka której cos nie bedzie pasowało.Jedne są mniej wymagające a inne więcej......Ja rodziłam w tym szpitalu i moge go polecic w 100%.
 
Agnieszka - spoko, mam tak samo:D

dziewczyny - ja też tak miałam, że mi kazała lekarka z poradni iść na ktg na izbę przyjęć i nie było z tym żadnych problemów. tylko czekania jest trochę, bo na izbie jest tylko jedno ktg, więc to trochę trwa. ja mam termin na jutro, w pn mam iść na ktg i jeśli wszystko będzie ok i moja lekarz prowadząca nie będzie miała innych pomysłów (bo mam cukrzycę, więc muszę się dość często generalnie kontrolować), to dopiero w piątek na ktg znowu. i 7-10 dni po terminie zgłosić się na izbę do przyjęcia, gdyby Mała się wcześniej nie zdecydowała sama wychodzić.
 
Ostatnia edycja:
No to dobrze ze nie robią zadnych problemów na IP....Ja mam termin na środe ale tez sie nic nie rusza. Niby są tam jakies skurcze lędźwiowe ale zaraz mijaja i na tym sie konczy:baffled: A boli mnie kazda czesc ciała i cała jestem spuchnięta:)
 
Ja już po wizycie na IP kobiet w cholere wiekszosc rodzących ;) myslalam ze w grudniu na swieta bede miala spokoj ;p wszystko dobrze nikt żadnej łaski nie robi. Tyle tylko że nie zrobili mi usg bo naprawde dużo babek a jeden gabinet. Powinni miec ze dwa ktg przynajmniej ;) a u mnie szyjka skrócona hmm może juz zaniedlugo się zacznie ? :)
 
reklama
Agnieszka jak juz Ci sie szyjka skraca to znak ze juz blizej niz dalej:-) Mówili Ci kiedy masz sie znowu na KTG zgłosic? Ile godzin spędziłas na IP? tigi ja bym wszystko oddała zeby juz urodzic, mogę nawet świeta spedzic w szpitalu ale chce to juz miec za sobą:-)
 
Do góry