reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

no tak Wy macie niewielką różnice w terminach u mnie jest to prawie tydzien i tak mnie zastanawia kiedy może byc u mnie ciąża przenoszona czy po tym 10.01(usg) czy po 16.01(om)
 
reklama
A ja byłam dzisiaj na IP w celu zrobienia KTG, bo lekarka zaleciła 2 razy w tygodniu ( a w sumie i tak wyjdzie, że będę robić 1 raz w tygodniu) i miałam wrażenie, że przyszłam tam z powodu swojego widzimisię. Najpierw położna wypytywała co i jak, a później lekarka dlaczego trafiłam do szpitala, kto zalecił, itp., itd., jak odpowiedziałam, że termin mam na 3 stycznia, to powiedziała, że KTG zaleca się od 40 tygodnia (pierwszy raz takie coś słyszałam, ale się nie odzywałam) i generalnie to dobrze, że mnie badają, bo mieli właśnie cesarkę i coś tam.
Ogólnie rzecz biorąc charakter całego badania raczej z łaską, więc chyba pechowo trafiłam, może panie były złe, że jutro wigilia, a one w pracy muszą siedzieć...
Ale najważniejsze, że maluszek zdrowy, dobrze mu jeszcze w brzuchu i Święta będą spokojne :)
Świąteczne pozdrowienia dla Was wszystkich.
 
Agnieszka a kto Ci stwierdził to rozejscie ginekolog? Ja jak mówilam mojemu lekarzowi co jest na rzeczy to stwierdzil ze to jest normalne bo dziecko uciska i dlatego boli i tyle tematu było, nawet mnie nie zbadał....Karla wydaje mi sie ze z USG jest bardziej wiarygodny termin ale pewnosci nie mam, musialabys sie lekarza zapytac. sonick a robili Ci Usg? Może faktycznie panie były złe ze muszą siedziec zamiast sobie Wigilie przygotowywac:) albo poprostu trafiłas na taką zmianę.....Ja jade na IP w pierwszy dzień swiąt to wtedy dopiero mogą byc w złych humorach hehe
 
Sonick a czy to czasem nie była taka ciemnowłosa lekarka? Jeśli tak to ona ogólnie jest niemiła zauważyłam. Dziwne że ci powiedziały że od 40tyg:/ bez sensu mi same polozne w tym szpitalu mowily ze juz w 38 mam przyjsc. Agniecha jakos w 36 tyg moja lekarka podejrzewala i kazala mi isc do ortopedy zrobic usg wiec w 38tyg poszlam i sie okazalo ze miala racje. powinnam miec cesarke ale nie chcialam dlatego troche obawiam sie porodu ale z tego co czytalam na necie to niektóre maja gorzej z tym bolem niz ja. czuje ze nie bedzie zle :) oby... i wesołych radosnych spokojnych świąt!!
 
Agnieszka a kto Ci stwierdził to rozejscie ginekolog? Ja jak mówilam mojemu lekarzowi co jest na rzeczy to stwierdzil ze to jest normalne bo dziecko uciska i dlatego boli i tyle tematu było, nawet mnie nie zbadał....Karla wydaje mi sie ze z USG jest bardziej wiarygodny termin ale pewnosci nie mam, musialabys sie lekarza zapytac. sonick a robili Ci Usg? Może faktycznie panie były złe ze muszą siedziec zamiast sobie Wigilie przygotowywac:) albo poprostu trafiłas na taką zmianę.....Ja jade na IP w pierwszy dzień swiąt to wtedy dopiero mogą byc w złych humorach hehe

Tak, lekarka zrobiła USG i zbadała mnie. Nom, ciekawa jestem, ale może na lepszą zmianę trafisz :)
 
Sonick a czy to czasem nie była taka ciemnowłosa lekarka? Jeśli tak to ona ogólnie jest niemiła zauważyłam. Dziwne że ci powiedziały że od 40tyg:/ bez sensu mi same polozne w tym szpitalu mowily ze juz w 38 mam przyjsc. Agniecha jakos w 36 tyg moja lekarka podejrzewala i kazala mi isc do ortopedy zrobic usg wiec w 38tyg poszlam i sie okazalo ze miala racje. powinnam miec cesarke ale nie chcialam dlatego troche obawiam sie porodu ale z tego co czytalam na necie to niektóre maja gorzej z tym bolem niz ja. czuje ze nie bedzie zle :) oby... i wesołych radosnych spokojnych świąt!!

Lekarka w krótkich, ciemnych włosach, w okularach. Na tą samą trafiłaś?
Tak, dziwne, tym bardziej, że jak byłam ostatnio w Żeromskim w poradni na KTG, to lekarka (taka tęższa, ruda), powiedziała, że to już zaawansowana ciąża i powinnam mieć robione 2 razy w tygodniu...
 
sonick, one mają podniesione ciśnienie, bo w związku ze Świętami mają okropnie dużo ludzi naraz <bo poradnia nie działa całe Święta>. mi babki mówiły, że w Święta będzie ciężko i będą straszne kolejki i że one już mają trochę dość jak myślą o tym, ile na izbie będzie ludzi z poradni,a do tego normalne porody jeszcze itp..
 
reklama
Do góry