reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Hej dziewczyny!!pomóżcie mi,jestem 34tc,jest to pierwsza ciąża i jestem bardzo przerażona,nie wiem gdzie rodzić czy na Ujastku (odradzają mi)czy w Żeromskim jak czytam te wszystkie opinie o szpitalach tych to mam mętlik.
Chodzę do lekarza na ujasku dziś mam wizytę mam zamiar porozmawiać o porodzie i gdzie.
Co raz bardziej jestem za tym by rodzić w Żeromskim,gdzie mam się zgłosić czy zapisać się???
Napiszcie szczerze i doradzicie!!
 
reklama
joannamusa - pocieszę Cię, że oba szpitale mają bardzo dobre oddziały położnicze, w obydwu krzywda Ci się nie stanie. Różnica jest w sumie raczej w podejściu - Żeromski (moim zdaniem) bardziej przyjazny dziecku, Ujastek, bardziej przyjazny mamie - co nie oznacza, że oba te szpitale nie są przyjazne i mamie i dziecku. Jeśli masz już lekarza na Ujastku to może zostałabym tam, ja mam lekarza z Żeromskiego i tu będę rodziła :-)
 
Dziękuję :)

No nie będę ukrywać, że ta oksytocyna nas wymęczyła... :/ Bolesne skurcze co 1 minutę nie przynoszące postępu w porodzie ...
Samo CC jest tak szybko przeprowadzane, że wspominam je bardzo dobrze :) może dlatego, że zobaczyłam po paru minutach synusia dotknęłam policzkiem ... i nie czułam tego nieszczęsnego bólu. Rana niestety boli..., na drugi dzień było ciężko wstać i poruszać się, ale na trzeci dzień już chodziłam i zostałam wypisana do domu. Jutro ściąganie szwów, i dalsza rekonwalescencja.

Życzę powodzenia :)

Mam nadzieję, że dzidzia daje ci chwilę spokoju między karmieniami?
A co do porodu, to podaniu oksy miałaś 2 dni skurczy? Nie wyobrażam sobie tego, zaproponowali ci chociaż ZZO?
 
joannamusa - zgadzam sie z Katjuszą:) rodziłabym tam gdzie mam lekarza (ja tak włąśnie robie) - zawsze inaczej Cie traktują jak wiedzą że lekarz tam leczy a nie pojawiłaś sie z innej beczki:) szczerze, to ja nawet opinii o szpitalach nie czytałam tylko jak wiedziałam ze moja lekarka jest z Żeromskiego to rodze tam i koniec kropka:) jeśli jednak zdecydujesz się na Żeromskiego to nie trzeba sie zapisywać ani zgłaszać wcześniej taką chęć:) zaczniesz rodzic to przychodzisz:)
 
Twilight - czereśnie pychota :D trzymaj, trzymaj! :* ale się stresuje:/
Dzwoniłam do lekarki i powiedziała mi że zobaczy jak się Ola ułożyła i jak tak samo beznadziejnie jak ostatnio to oksytocyna nie pomoże więc od razu CC a jak będzie fajnie ułożona to postaramy się z tą kroplówką zadziałać :)
Jak coś to gazetę wyborczą na pamiątke już mam:D
Buziory! O 14 rozstrzygnięcie sprawy! ;)
 
Mam nadzieję, że dzidzia daje ci chwilę spokoju między karmieniami?
A co do porodu, to podaniu oksy miałaś 2 dni skurczy? Nie wyobrażam sobie tego, zaproponowali ci chociaż ZZO?

Na szczęście Mały jest grzeczny i można coś ze sobą zrobić między karmieniami :) jeśli chodzi o skurcze to pierwszego dnia miałam od 8 rano do 16.30 pierwszą kroplówkę i cały dzień bez efektownych skurczy, bo rozwarcie ani rusz, potem skurcze stały się rzadsze i łagodniejsze ale trwały całą noc. Następnego dnia gdy stwierdzili rozwarcie na 2,5 cm podali mi następną. Co do znieczulenia, zaproponowali mi je drugiego dnia, ale na początku nie chciałam bo bałam się zahamowania akcji porodowej, później anestezjolog był zajęty, a później jak było już 7 cm i odeszły wody to było za późno :p
 
Hej dziewczyny!!pomóżcie mi,jestem 34tc,jest to pierwsza ciąża i jestem bardzo przerażona,nie wiem gdzie rodzić czy na Ujastku (odradzają mi)czy w Żeromskim jak czytam te wszystkie opinie o szpitalach tych to mam mętlik.
Chodzę do lekarza na ujasku dziś mam wizytę mam zamiar porozmawiać o porodzie i gdzie.
Co raz bardziej jestem za tym by rodzić w Żeromskim,gdzie mam się zgłosić czy zapisać się???
Napiszcie szczerze i doradzicie!!
ja tam nie mam lekarza z żeromskiego a zamiarzam tam rodzić.bez paniki.idz obejrzyj sobie porodowke,pogadaj z położnymi.to czy lekarz Twój pracuje czy nie w tym szpitalu nie mam moim zdaniem większego znaczenia
 
Witajcie obecne i przyszle mamuski:) Na poczatku lipca mam termin cc w Zeromskim...to moja pierwsza ciaza i jestem przerazona..mam nadzieje, ze to jednak jakos przezyje...mam do Was pytanko: czy przy planowanym cc robia lewatywe? Pocieszccie, poradzcie i dodajcie otuchy przerazonej przyszlej mamusce :)
 
reklama
ja tam nie mam lekarza z żeromskiego a zamiarzam tam rodzić.bez paniki.idz obejrzyj sobie porodowke,pogadaj z położnymi.to czy lekarz Twój pracuje czy nie w tym szpitalu nie mam moim zdaniem większego znaczenia

ja też nie mam tam lekarza i się tam wybieram słyszałam dużo pozytywnego na temat personelu i ogólnie szpitala zobaczę na własnej skórze termin na 25.06 to się okaże .Wygląda na to, że moja pani się nie śpieszy , a czekam z utęsknieniem . Pozdrawiam wszystkie Mamusie
 
Do góry