reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Ja w 10 dni po terminie zostałam przyjęta na patologię ciąży i leżałam kilka dni, aż zdecydowali się na wywoływanie porodu w 14 dniu.

Dziękuję za odpowiedz . Tylko powiedz mi jeszcze czy przed przyjęciem na patologię miałaś sprawdzane w jakiej kondycji jest twoje dziecko?Ty rodziłaś sn czy cc w efekcie ?
 
reklama
Dziękuję za odpowiedz . Tylko powiedz mi jeszcze czy przed przyjęciem na patologię miałaś sprawdzane w jakiej kondycji jest twoje dziecko?Ty rodziłaś sn czy cc w efekcie ?

Dwa razy w tygodniu miałam robione KTG poza tym raz w tygodniu byłam u mojej pani doktor i ona robiła mi usg. Ja w końcu urodziłam przez cc.
 
Dwa razy w tygodniu miałam robione KTG poza tym raz w tygodniu byłam u mojej pani doktor i ona robiła mi usg. Ja w końcu urodziłam przez cc.
Czy twoja Pani DR była z tego szpitala ?Ja maiłam wrażenie że na ktg w ogóle nie zwracają uwagi na to kiedy mija albo minoł termin (w poradni) ale może to tylko moje wrażenie.
 
Zawiadamiam zainteresowane że "urodziłam" przez CC córeczkę Aleksandrę dn. 20-06-2012
biggrin.gif
i uwaga: 4440g! i 59cm :) niewspółmierność:( usg nie kłamało że będzie duuża :)

Później napisze co i jak bo teraz się kąpanko szykuje:)
 
Czy twoja Pani DR była z tego szpitala ?Ja maiłam wrażenie że na ktg w ogóle nie zwracają uwagi na to kiedy mija albo minoł termin (w poradni) ale może to tylko moje wrażenie.

Moja doktorka nie była z tego szpitala, o następnym terminie moich ktg decydował lekarz dyżurny w poradni.

Ninuszka gratulacje !!!!!!!!!!!!
 
ninuszka GRATULUJE!!! Niech córcia rośnie zdrowo!

karolina81 ja rodziłam przez CC i wspominam super. O 9.05 poszłam na salę, a o 9.19 urodził się mój Szymonek. Później chwila szycia i przejeżdżasz na salę i zaraz donoszą maleństwo.
Brzuch trochę ciągnie ale jak się bierze przeciwbólowe to nic się nie czuje. Ja po 8 godzinach już byłam pod prysznicem, a po 6 już sobie siedziałam. Ale to też podobno jest kwestia znieczulenia jakie się dostaje bo wiem że niektóre dziewczyny po porodzie pionizowali dopiero po 12 godzinach.
Generalnie to z moich obserwacji wynika że cc dużo bardziej komfortowe niż sn, bo po pierwsze człowiek jest na porod przygotowany, nie wymęczy się nic a nic, nie odczuwa bólu przy porodzie a to ciągnięcie brzucha po porodzie porównywalne jest z bólem menstruacyjnym więc nic strasznego.

koszmara ja byłam na patologi to miałam robione ktg 2lub3 razy dziennie. Przy przyjęciu wykonywali też usg i ktg. Kolejne usg miałam robione w 3dobie i później już wyciągneli Szymka z brzucha.
 
A ja czekam na trzeciego dzidziusia którego też zawioze do Żeromskiego - to sprawdzony szpital. Jeszcze miesiąc i bedziemy w domu w piątkę.
 
ninuszka - suuuper! gratulacje!! nie taki diabeł straszny - nie? :-) odpoczywajcie teraz i cieszcie się sobą a potem wracaj tu z relacjami ;-)

BliKa - to może się spotkamy za miesiąc ;-)
 
reklama
Ninuszka GRATULACJE!!! Super, że Ola zdrowa! No i faktycznie usg się nie pomyliło. Wiem, że wolałaś sn rodzić, ale przynajmniej córcia się tak bardzo nie wymęczyła. Trzymajcie się ciepło i czekam na relację! Buziaki!!!
 
Do góry