reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Mam ale rozwarcia brak :-/ na ktg wyszly co 7 minut na 100, zobaczymy jak wieczorne ktg. Przez tyle czasu nic sie nie zmienilo to watpie ze przez 2 dni cos ruszy :-/
 
Mam ale rozwarcia brak :-/ na ktg wyszly co 7 minut na 100, zobaczymy jak wieczorne ktg. Przez tyle czasu nic sie nie zmienilo to watpie ze przez 2 dni cos ruszy :-/

a ja z rozwarciem 3 cm chodze I nie czuje skurczow zadnych, ponoc jakies sa. Zobaczymy w pon na kolejnym KTG. szkoda tylko ze trzeba siedziec w szpitalu jak sie niewiele dzieje, jak tam wspollokatorki?:-) I atmosfera?
 
Wspollokatorki fajne i ponoc to szczesliwa sala bo dziewczyny przychodza na nia rozkreca sie akcja i przechodza na porodowke :-) nio i nawet zalapalam sie na obiad :-D
 
Moj prywatny nalesniki :-D a w szpitalu zupa jarzynowa z grysikiem a na drugie ziemniaki surowka z marchewki i sznycel rybny
 
grysik....... o pfe! drugie tez bez szalu - zwlaszcza ze w szpitalach kazde jedzenie pachnie/smierdzi tak samo ;-) dawaj znac jak postepy 3mam kciuki zeby sie cos rozwinelo w weekend samoistnie:-)
 
reklama
Tez trzymam kciuki zeby sie ruszylo...:-*


ojezu to ja chyba nic nie zjem w szpitalu,trudno...szybciej schudne:p ok ogarnelam twarz henne zrobilam wyregolowalam brwi,maznelam sie chusteczka samoopalajaca z vichy i moge rodzic:-)
 
Do góry