reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

mam nadzieje ze nie, bo ja bardzo drobnej budowy I moze sie to zle skonczyc zwlaszcza jak posiedzi sobie uparciuch jeszcze z tydzien to podrosnie :szok: ale tez blad USG to 400+/- wiec wszystko jest mozliwe :-D

heheheeh dlatego najlepiej jest urodzic koncem 38 tygodnia :-) ale to juz nie od nas zalezy...
 
reklama
a powiedzcie mi jeszcze, kupowalyscie poduszke/rogala do karmienia?

ja dostalam taka: breastfeeding - Szukaj w Google

malo znana w Polsce. Ale slyszalam od wielu matek ze taka poducha, rogal jest nieoceniona - bez niej rece sie szybko mecza I jest mniej wygodna pozycja karmienia. gdybym tej nie dostala to kupilabym takiego typowego rogala :-) zawsze tez mozna sprobowac podpierac zwykla poduszka jakos a dokupic jak stwierdzisz ze Ci sie sprawdza
 
Ja juz na oddziale, pustki tu straszne, nie ma juz nawet mamus z dzidziusiami takze dziewczyny dzialac i na porodowke :-)
 
No moja to kluska..ale jak powoedzialam o tym wczoraj tej lekarce to stwierdzila ze jak mnie przyjma na oddzial to zrobia usg i ze usg klamie ogolnie zeby sie az tak nie sugerowac(ale jak moze klamac jak waga noworodka zz regoly sie poklada z waga z usg) no zob...boje sie tylko ze jak bedzie duza a oni kaza mi rodzic sn to cos sie Zu stanie..ale mam nadzieje ze nic takiego nie bedzie mialo miejsca...

no nussa ja tez zadnych ambitnych planow ...nuda nuda i oczekiwanie.:-/

ja nie kupuje rogala bo dla mnie to troche zbedne..poduszka jasiek wystarczy::)
 
Ja no co wy dziewczyny :-) narazie czekamy i jesli nic sie nie wydarzy to w poniedzialek prawdopodobnie bedziemy probowac z oksytocyna
 
reklama
Do góry