reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Nussa sorka wlasnie znalazlam ze masz 3cm i to faktycznie chyba o juste chodzilo...:-)

judka to szkoda :p

ja na szczescie przez 2razy co byl na ktg nie trafilam na ruda ale..zawsze patrze czy jest czy cos bo nie chce na nia trafic strasznie...

no wlasnie,kazdy mowi co innego i badz tu madry...

ale nussa fakt faktem z tym ktg za tydzien to troche przegiela...:-/

a ile po tp trzeba sie zglosic do szpitala?pytam bo mi mowila ze w pon jak nie urodze to po ktg zobaczymy i jak cos to wywolujemy a to wsumie bedzie.3dzien...nie mowie ze mi to przeszkadza ale wiecie:-)

po 11 dniach od terminu chyba. jesli nie bedziesz miec skurczow na KTG I nie bedzie Ci postepowalo rozwarcie to Cie napewno nie zostawia w pon bo po co? za wszesnie na wywolywanie. a u mnie 3cm stoja od wt.
 
reklama
Kurde, coraz wiecej jest takich sytuacji, ze dzieciatka nie wychodza w terminie. Cos mi sie zdaje, ze teraz Zuzia sie pcha na swiat, a i tak dobijemy do terminu porodu i jeszcze po...:/sama nie wiem co gorsze, bo coraz mocnie mnie kopie i mam wrazenie jakby w ogole nie spypiała. Dziwne to wszystko!!!
Wasze dzieciatka ile juz ważą?
 
Moja w 36 tyg wazyla 2900, nie mam pojecia ile teraz - oby niewiele wiecej :-p
dopiero pod koniec 38-39 dziecko ma naprawde malo miejsca I wtedy glownie sie przeciaga, prostuje nozki a nie kopie - I u mnie rzeczywiscie tak bylo.
 
A to niewiem czy to ta sama..ale konkretna babka.haha.

no wlasnie bez sensu zobaczymy co weekend przyniesie...

moja w 37tyg5dniu wazyla 3600...a to bylo 2tyg temu wiec nieeiem ile teraz wazy...u mnie tez tak jest ze juz nie kopie ale sie.przeciaga uklada i wypycha rozne.rzeczy alr co sie dziwic jak taki klocek:-)
 
Moja w 36 tyg wazyla 2900, nie mam pojecia ile teraz - oby niewiele wiecej :-p
dopiero pod koniec 38-39 dziecko ma naprawde malo miejsca I wtedy glownie sie przeciaga, prostuje nozki a nie kopie - I u mnie rzeczywiscie tak bylo.

Wlasnie źle to ujełam, ona nie kopie ona sie przeciaga, ze faktycznie ostatnio zgieta w kolanie nóżka przebila pod skóra i wyprostowala. Tydzien temu wazyla 2400 g. wiec jak w 38-39 tygodniu przytyje to naprade juz zaboli.
nussa to Twoja mała juz sporawa pewnie jest!!!
 
A to niewiem czy to ta sama..ale konkretna babka.haha.

no wlasnie bez sensu zobaczymy co weekend przyniesie...

moja w 37tyg5dniu wazyla 3600...a to bylo 2tyg temu wiec nieeiem ile teraz wazy...u mnie tez tak jest ze juz nie kopie ale sie.przeciaga uklada i wypycha rozne.rzeczy alr co sie dziwic jak taki klocek:-)

Dotkaaa a Twoje Dzieciatko to po tych dwóch tygodniach to ponad 4 kg wazy!Faktycznie klocuszek heheh
 
Wlasnie źle to ujełam, ona nie kopie ona sie przeciaga, ze faktycznie ostatnio zgieta w kolanie nóżka przebila pod skóra i wyprostowala. Tydzien temu wazyla 2400 g. wiec jak w 38-39 tygodniu przytyje to naprade juz zaboli.
nussa to Twoja mała juz sporawa pewnie jest!!!

mam nadzieje ze nie, bo ja bardzo drobnej budowy I moze sie to zle skonczyc zwlaszcza jak posiedzi sobie uparciuch jeszcze z tydzien to podrosnie :szok: ale tez blad USG to 400+/- wiec wszystko jest mozliwe :-D
 
reklama
Do góry