reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dziewczyny ja mam na jutro na 8.15 ktg więc możecie zadzwonić ze chcecie za mnie.. Bo ja jestem na patologii juz :)
Ja przynajmniej mam fajna ekipę na sali więc już nie marudze ;)
Dam znać wieczorem co i jak.
Ale ruch w szpitalu jak na marszałkowskiej ;) miejsc nie ma i znów dzieci na patologii leżą :(

o kurcze to ja zaciskam nogi:-D a endywia nie kojarzysz jak sie nazywa ta starsza doctor ktora dzis rano byla na izbie przyjec I na ktg? I mowila mi ze gdybym dzis chciala rodzic to jest bardzo fajny lekarz ponoc mlody I przystojny;-)
 
reklama
Dotka dzięki za szczegółową instrukcję gdzie są nakładki na sedes w auchan - faktycznie skitrane ale znalazłam :-)

Judka, co do GBSu to ja miałam odwrotnie - lekarz mi zlecił tylko z pochwy ale jak byłam zwiedzać szpital to mi położna powiedziała, że ona by sugerowała z obu żeby mieć pewność. I podczas badania położna w luxmedzie się z nią zgodziła i sama mi dała skierowanie :-) Także widzisz co lekarz to inna opinia...
 
Dotka dzięki za szczegółową instrukcję gdzie są nakładki na sedes w auchan - faktycznie skitrane ale znalazłam :-)

Judka, co do GBSu to ja miałam odwrotnie - lekarz mi zlecił tylko z pochwy ale jak byłam zwiedzać szpital to mi położna powiedziała, że ona by sugerowała z obu żeby mieć pewność. I podczas badania położna w luxmedzie się z nią zgodziła i sama mi dała skierowanie :-) Także widzisz co lekarz to inna opinia...

just dzięki wielkie za info. Wlasnie dzwonilam do diagnostyki zeby sie zapytac czy robia wymaz z dwóch dziurek i okazuje sie ze tak. Jutro podjade i zrobie jeszcze ten drugi, bo widze ze lekarze i polozne gadaja co innego. Mam nadzieje ze teraz nie bedzie problemu pt. "oba wymazy powinny byc pobierane w tym samym dniu":/
 
Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko załatwić już bez problemów Judka :)

Dołuje mnie mój suwaczek bo śmiało głosi, że za 2 dni powinnam trzymać Syncia w rękach a tu mam wrażenie że do tego jeszcze hoho... Dziś to w ogóle mi się tak lekko chodzi, jakbym nie miała tego bagażu z przodu :-) Tylko ze schylaniem gorzej bo to już właściwie tylko w niezbędnych przypadkach :)
 
just ja mam teoretycznie miesiac do porodu, a przez to lezenie dwutygodniowe mam wrazenie ze brzuch urósł mi dwukrotnie i mega zaczyna ciazyc.
Endywia pamietam jak kilka dni temu napisalam, że moja Zuzia nisko ma juz głowke i musze 3 tyg. leżec, a szyjka po miesiacu z 42 mm skróciła się do 33 mm, to napisalas, że cieżarne nawet cala ciaze chodza z taka długoscia i że teraz leże, żeby mała za szybko sie nie urodzila, a poźniej bedzie płacz, że jest po terminie i nie chce wyjsc. Dzisiaj polozna co pobierala mi wymaz, faktycznie mowi, że głowka jest nisko, ale szyjka nie wyglada na taka co by do porodu lada dzien sie szykowala i wedlug niej nie zapowiada sie az tak szybko. Jutro ide do innej ginki bo moja ma caly lipiec urlop i zobaczymy co mi powie. Na poczatku sie nie przyznam, że mialam lezenie zalecone, ale jakos intuicja podpowiada mi, że scenariusz z przeterminowaniem moze sie sprawdzic:/
 
judka dobry pomysl nie przyznawaj sie.zobacz co Ci powie jutro ta nowa gin...

no suwaczki dobijaja jeszcze bardziej:-/

takie oblezenie?strasznie duzo dzis dzieciaczkow sie rodzi moze ktores z naszych bedzie chcialo wyskoczyc:-)) just dobrze ze znalazlas bo faktycznie to granicY z cudem ja.tak kiedys z glupa popatrzylam i sa:-)
 
A ile kg jesteście na plusie? Bo ja jakieś 11-12, startując od 56... Mam nadzieję, że to prawda że prawie 10 spada przy porodzie :) U mnie to chyba sam brzuch tyle waży i cycki :-) Bo jak tak patrze na ręce, tyłek to nic... a nogi nawet chudsze, chyba od tego ciężaru :-)
 
A ile kg jesteście na plusie? Bo ja jakieś 11-12, startując od 56... Mam nadzieję, że to prawda że prawie 10 spada przy porodzie :) U mnie to chyba sam brzuch tyle waży i cycki :-) Bo jak tak patrze na ręce, tyłek to nic... a nogi nawet chudsze, chyba od tego ciężaru :-)
Ja przybrałam 12 kg i waga mi stanela od 6 tygodni. Zaczynałam od 68 kg przy wzroscie 178 cm, dlatego tez nie widze tych kilogramów na całym ciele tylko w brzuszku i cyyyycccckkach wielkich heheh:)
 
nie gadam z wami...:p

ja mam +15...ale wsumie nie przytylam wszedzie tylko troszku uda..no i brzuch mam duzy i klocka w brzuchu:-) nie.przejmuje sie!zrzuci sie..znalazlam kiedys tabelke co ile wazy wiec wsumie jak dobrze pojdzie to zrzucr wszystko co przytylam w krotkim czasie..tez woda mi sie.zatrzymuje mam taaaaakiiieee sexi stopy ze ufff:-)))
 
reklama
Dotkaaa to, że jeszcze nie dobilam do 15 kg to tylko zasluga mojej gin, która co wizyte opierdzielała mni,e że za szybko przybieram na wadze w II trymestrze. Mój rekord to 7 kg w 6 tygodni - zasługa mojej mamy:) Jak bylam u rodziców w odwiedziny na te wlasnie 6 tyg. to tak mnei wszyscy rozpieszczali, ze musialam poźniej przejsc na diete bo mi próby watrobowe skoczyly i cholesterol (ten akurat od słodyczy). Faktycznie przybralam troche w udach. Mysle, że jak dotrwam do terminu porodu, to moge jeszcze przybrac do 15 kg :/ ale nie przejmuj sie jakbys karmila piersia to od razu maleństwo wszystko wyciagnie bo musisz przejsc na dietke - ja wlasnie na to licze:)
 
Do góry