reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Tjaaaa...
KTG bardzo fajnie - była inna Pani Doktor, zbadała mnie, wypytała o wiele ważnych rzeczy, ale niestety.. porodu jeszcze ani widu ani słychu.. Mimo, że zostały tylko dwa dni.. Pani Doktor prorok nie jest, ale i tak mi minka zrzedła trochę..
No nic - wróciłam do domu do mojego gotowania, prasowania i książek .. :cool2:

Mąż mnie pociesza, że mamy mieć sobotniego Malucha, a i jemu będzie łatwiej pępkowe wypić.. Ci faceci to są straszni.. :baffled: :-)
 
reklama
Dziewczynki więcej luzu. Wiem że jest upał i żadna to przyjemność chodzić z brzuchem, ale tylko 5% kobiet rodzi w dniu terminu :) Większość po, do końca 41 tc. A pamiętajcie, że "w terminie" to też 2 tygodnie po, tzn do 42+0 ;) czasem dzieciaczki po prostu wcześniej nie są gotowe.

Ale i tak Wam życzę porodu według życzeń :p Ładny dziś dzień na poród :)
 
Ja juz po ktg..nie trafilam na "ruda"to sie ucieszylam Panie bardzo mile..ale.jak dla mnie to to ktg to strata czasu ...:-/ (no chyba ze sie cos dzieje itp)...moja oczywiscie dostala czkawki i co chwile podchodzila pani do zapisu i sprawdzala cos tam mowila pod nosem...sprawdzala mi tetno...pozniej poszlam do gabinetu pani zadala 3pytania...mowilam jej o mojej max skroconej szyjce a ona mi elaborat o fantazji kolegow po fachu ze umieja przepowiadac porody:-/(bo jej mowilam ze wizyte mialam z tydz temu i gin powiedzial ze jak do dwoch tyg nie irodze to mam przyjsc..)ani badania ani nic nawet na samolocie...jestem zniesmaczona.a co do ktg to wyszly podobno lekkie skorcze ale to przepowiadajace..mam przyjsc za tydz jak nie urodze..ale nie pojde pewnie.

Endywia a ktora to Ty bylas?moze sie minelysmy..?
 
Megami - pewnie normalnie bym się tak nie dopominała tego, ale przez to, że w 35 tygodniu leżałam na patologii zagrożona przedwczesnym porodem, potem lekarze mówili, że pewnie ze 2 tygodnie jeszcze uda się ponosić, a teraz nic.. ;-)
A po drugie.. są takie dni kiedy wstaje szczęśliwa, pełna energii itd i wtedy chyba najbardziej chciałabym, żeby to było dziś.. :)
A słońce i gorąco ciężko znieść w małym mieszkaniu :(

Dotkaa - ja byłam jak zawsze bardzo wcześnie - o 8 byłam już podłączona pod KTG.
kochana - nie zrażaj się tym KTG - wiem, że wydaje się być bez sensu, ale uwierz mi - jakby coś było nie tak - oni zareagują i wyślą Cie na patologie albo na porodówkę.. Ja już 4 raz dziś byłam, a mieszkam na drugim końcu miasta więc tez tak średnio :dry:

Moje Drogie, a jak Wasza waga? Ja za 2 dni termin i 17 kg na plusie :-) to jeszcze ciężarówka czy już waga wyższa? :-p
 
ale bylam ciekawa co z tymi Waszymi KTG..... :) a tu jeszcze poczekamy. Megami pisze to co wczoraj uslyszalam od lekarki, ze porod moze byc za 3 tyg I wszystko bd ok. wiec luz....... :-)

Dotka, nie zrazaj sie bo KTG jest robione nie tylko dla skurczow, ale tez pokazuje tetno malucha, czy wszystko ok. ja mam kolejne we wt w szpitalu.

Odnosnie wagi to ja mam +10kg, ale przy wadze wyjsciowej piorkowej bo 46kg :-p
 
Tjaaaa...
KTG bardzo fajnie - była inna Pani Doktor, zbadała mnie, wypytała o wiele ważnych rzeczy, ale niestety.. porodu jeszcze ani widu ani słychu.. Mimo, że zostały tylko dwa dni.. Pani Doktor prorok nie jest, ale i tak mi minka zrzedła trochę..
No nic - wróciłam do domu do mojego gotowania, prasowania i książek .. :cool2:

Mąż mnie pociesza, że mamy mieć sobotniego Malucha, a i jemu będzie łatwiej pępkowe wypić.. Ci faceci to są straszni.. :baffled: :-)

byle nie niedzielnego, bo to ponoc zupelne leniuszki ;-)
my stwierdzilismy ze optymalnie byloby urodzic w nastepny weekend :-)
 
Macie racje ale dzis ta lekarka jestem strasznie zniesmaczona...nawet nie zapytala ile mam skrocona ani nic...myslalam ze moze chociaz cos to ktg pokaze jakies skorcze czy cos..


aaaa i tez bym sie nie nakrecala tak na ten porod gdyby nie to ze lekarz od dawna mi mowil ze do lipca nie dotrzymam..pozniej mialo byc 10dni a teraz to juz wogole po tp pewnie urodze...sa takie dni ze spoko czekam spokojnie ale sa takie ze juz jest mi zle ciezko i wogole.
 
A waga..ja mam 15na plusie...ale wsumie to troche w uda mi poszlo delikatnie tak to tylko brzuch nic wiecej...zrzuci sie po porodzie:-)
 
reklama
Just ja po jednym z ktg też miałam usg i właśnie nie w tym gabinecie tylko zabrała mnie na oddział i tam mnie i zbadała i usg zrobiła :-D
 
Do góry