reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Nuśka :) Gratulację!!!! :)
No i dajesz nadzieje nam "bez objawowym", że mimo ich faktycznego braku w każdej chwili może się coś rozkręcić :)
 
reklama
Nuśka z całego serca gratuluje!! nie ukrywam że zazdroszcze Ci ze już po i że tulisz Madzie :). Rozumiem że poród w Myślenicach. Grunt ze jestes zadowolona i ze dobrze poszło. Powiedz mi, byłaś nacinana/pękłaś czy udało sie uniknąć?

My nadal w dwupaku, a nie powiem że miałam moment kiedy myslałam ze coś zaczeło sie dziać. Obudziłam sie w nocy z mokrą w kladką, serce wali jak szalone, sprawdzam paierkiem lakmusowym - żółty, ehhhh. Rano wyprawiam męża do pracy i w kuchni znowu czuje takie uczucie mokrości, śmigusiem do łazienki, papierek w ruch i znowu żółty :wściekła/y:. Zakładam że to był mocz ale w sumie nie bardzo wiem skąd bo tyle co się wysiusiałam, no ale nic... czekamy nadal.
A dzisiaj wybił termin z OM i piekna data bo tata ma urodziny, wiec ucieszyłby sie jakby i wnusia miała tą samą date co on :)
 
antybiotyk mi podali ale chyba mimo wszystko mała dostała jeszcze indywidualnie. fakt poród był bardzo cieżki bo znieczulenia zzo nie podają w myslenicach, ratowałam sie czopkami przeciwbólowymi i gazem rozweselającym ale przy takich bólach to nie przynosiło wielkiej ulgi. ból szybko sie zapomina bo widok małego dziecka ktore wychodzi z ciebie rekompensuje wszystko:)
 
Jeszcze mi sie przypomniało a propo tego GBS dodatniego. Warto mieć to w pisane na samym poczatku w planie porodu, bo w stresie to mozna nawet taka ważna rzecz zapomnieć i dodatkowo kazać mężowi pamiętać.

Ten antybiotyk musi byc podany rodzącej na 4h przed wyjściem dzidziusia żeby spełnil swoja role - info ze Sz.R.
 
poród zaczyna sie naprawde niespodziewanie także dziewczyny czekajcie dzielnie!!!!! nacinali mnie bałam sie pęknąć więc zgodziłam sie na nacięcie i chyba słusznie bo mam 8 szwów. najgorsze że pękły te poczatkowe i mam mała dziórke ale może sie to zagoi i zabliźni potem , bo juz mi tego drugi raz nie zszyją.
 
just_krk mlody byl sprawdzany po porodzie (tzn przez te 3 dni co bylismy w szpitalu badali go standardowo tak jak dzieci matek z paciorkowcem ;) ) i wszystko bylo ok. ze mna tez.
Ja jeszcze przed porodem dostalam antybiotyk na paciorka ale nie zdążyłam go do konca zastosowac ;)
Po porodzie skurczybyk nie poszedł sobie i dostalam jeszcze od gina globulki zeby sie go pozbyc (choc teraz to on juz tak naprawde w niczym by nie przeszkadzał, bo to o dziecko głównie chodzi)
 
just_krk mlody byl sprawdzany po porodzie (tzn przez te 3 dni co bylismy w szpitalu badali go standardowo tak jak dzieci matek z paciorkowcem ;) ) i wszystko bylo ok. ze mna tez.
Ja jeszcze przed porodem dostalam antybiotyk na paciorka ale nie zdążyłam go do konca zastosowac ;)
Po porodzie skurczybyk nie poszedł sobie i dostalam jeszcze od gina globulki zeby sie go pozbyc (choc teraz to on juz tak naprawde w niczym by nie przeszkadzał, bo to o dziecko głównie chodzi)

betina79 ale przed porodem tzn w szpitalu dożylnie? czy jeszcze wcześniej jakieś leki na to dziadostwo?
dopytuje bo ja też GBS +
 
reklama
Nuska bo piszesz ze poród niespodziewanie u ciebie i bez wcześniejszych oznak. Czy opadl ci brzuch? Jesli tak to kiedy, na ile dni/h przed porodem?
Wcześniej mialaś chociaż skrócona szyjke?

Mnie to zaczyna pomału meczyć ze nic sie u mnie nie dzieje. Miesiąc temu pojawiały sie jakieś skurcze od czasu do czasu, bóle miesiączkowe to nawet juz standardem były, a od jakiś 2 tygodni dosłownie nic... (nie mogło tak być przez całą ciąże tylko na końcówce jak ja już rodzić bym chciała?:crazy:)
:happy:
 
Do góry