reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Mnie w dzień porodu wyliczyli że Mała ma na jednym usg 3500 na drugim 3300 i wyszła 3310 ;-) as lekarz całą ciążę straszył mnie że Mała jest większa,

Aska1987 ja przed porodem zmieniłam (używałam z aa ) na biały jeleń żeby się przyzwyczaiło i do tej pory używam już 3 opakowanie i jestem zadowolona ;-)
co do tantum rose miałam ale mi położne powiedziały że nie ma sensu używać bo tj jak jest jakiś stan zapalny ... u mnie za to poszło sporo rivanolu po szyciu żeby się ładnie goiło
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi na ostatniej wizycie (38 tyg. +2) lekarka robiła usg i wyszło, że mały ok. 3400. Ale podkreślała, że granica błędu to jakieś 15%, więc może być różnie. Ja też na po porodzie zaopatrzyłam się w Białego Jelenia (zresztą na skutek rad z forum :-))
 
Aśka jak wrócisz z badania to pochwal się wagą :), a w którym tyg. ważył 1421?
Nasze bobabaski beda rówieśnikami :)

Co do płynu to ja używam Ziaja (zielona butelka) z kwasem mlekowym i oliwką i też jest bardzo ok :-).
 
Kalita Tymek ważył w 30 tygodniu te 1421 gram. Podczas dzisiejszej wizyty Lekarz obliczył, że waży juz 1900 gram :-)
Mam też łykać 3x dziennie po 2 tabletki Furagin bo niestety nie mam za rewelacyjnych wynik
 
Dzięki dziewczyny za info. To dobrze ze robią usg w szpitalu przed porodem. Moja mała w 34 ważyła 2500.
Qutinka - pochwal się "po" wagą - zobaczymy ile prawdy w usg :)
Jelenia też polecam - już wcześniej go przetestowałam.
Dobra-idę pakować torbę :)

 
mnie zrobili USG jak miałam 5 cm rozwarcia i wyszło 3500, a urodziłam córcię 3800, więc ta granica błędu poszła w drugą stronę ;)
 
Aśka to Tymek ładnie rośnie :), ja mam nadzieje że moja córa dobiła już 2 kg :D, ale kolejne ważenie pewnie za 2-3 tyg dopiero.

A ten furagin to w związku z czym? Trzymam kciuki za poprawe wyników :).

Tak patrze na post Aloha i uświadomilam sobie że po weekendzie majowym i mnie czeka pakowanie :szok:. Mój suwaczek pokazuje termin wg I usg, ale wg OM to termin na 5 dni wcześniej, a że różnie może być to trzeba sie przygotować. A ja jeszcze tylu rzeczy nie mam...
 
reklama
Aśka to Tymek ładnie rośnie :), ja mam nadzieje że moja córa dobiła już 2 kg :D, ale kolejne ważenie pewnie za 2-3 tyg dopiero.

A ten furagin to w związku z czym? Trzymam kciuki za poprawe wyników :).

Tak patrze na post Aloha i uświadomilam sobie że po weekendzie majowym i mnie czeka pakowanie :szok:. Mój suwaczek pokazuje termin wg I usg, ale wg OM to termin na 5 dni wcześniej, a że różnie może być to trzeba sie przygotować. A ja jeszcze tylu rzeczy nie mam...

Ja mam nadzieję, że zajęcia z SzR zmobilizują nas do skompletowania wszystkich rzeczy :cool2:
 
Do góry